اختصاصی: جمعه های تابستان در پاسخ به شکایات مشتری ، ماسک جت لاگ را اصلاح می کند

و همانطور که یک بار مونا گوهارا ، متخصص پوست و هیئت مدیره مستقر در کانتیکت ، توضیح داد جذابیت، بهتر است از مصرف عطرها خودداری کنید زیرا “فقط جذابیت آرایشی را به محصول اضافه می کنند اما برای سد پوست تحریک کننده هستند و باعث خشکی و تحریک بیشتر می شوند.”

چه چیزی بیشتر: جمعه های تابستان همچنین لیست کوتاهی از مواد جدید را به جت لاگ اضافه می کند ، از جمله ویتامین B5 ، بابونه و کامفری. کینگ هر یک از این مواد را به ترتیب آبرسانی ، آرام بخش و التیام بخش توصیف می کند. آنهایی که با نیاسینامید ، گلیسیرین و اسید هیالورونیک موجود در فرمول ترکیب شده اند فرمولی را ایجاد می کنند که تقریباً همه کارها را انجام می دهد.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

جدا از این موارد ، همه چیز در مورد ماسک در نهایت یکسان است ، از جمله بسته بندی ، که در حال حاضر یک برچسب کوچک در گوشه بالا سمت چپ دارد تا فرمول جدید را برچسب گذاری کند. حتی دارای همان بافت ضخیم و ژلاتینی است که احساس می کنید یک مرطوب کننده بسیار غنی است – و می توانید به نوعی مانند آن رفتار کنید. همانطور که در دستورالعمل های پشت لوله آبی رنگ وجود دارد ، می توانید این لایه را در هر زمان از روز بگذارید ، بگذارید 10 دقیقه بماند و با پارچه گرم پوست را خشک کنید (بله ، شما حتی نیازی به این کار ندارید آن را بشویید). برای مواقعی که پوست شما به TLC کمی احتیاج دارد بسیار مناسب است ، اما شما وقت کافی برای انجام 12 مرحله مراقبت از پوست را ندارید. و هر چیزی که این روزها در وقت ما صرفه جویی کند ، برنده کتاب ماست.

ماسک جت لاگ جمعه های تابستانی که از قبل اصلاح شده است 48 دلار است و از 15 ژوئن در سایت sephora.com در دسترس خواهد بود.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از پوست:


اکنون ، برنامه روزمره زیبایی دکتر پیمپل پوپر را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>