اتحاد Walgreens Boots Alliance زیبایی شرکت No7 Beauty Beauty را راه اندازی کرد

شرکت تابعه WBA مسئول برندهای زیبایی No7 ، Liz Earle Beauty ، Botanics ، Soap & Glory ، Sleek MakeUp و YourGoodSkin گروه خواهد بود.

اتحاد Walgreens Boots Alliance (WBA) چرخ های مختلفی را برای استراحت زیبایی ، یعنی شرکت زیبایی No7 به حرکت درآورده است.

هنوز بخشی از WBA ، شرکت تابعه تحت هدایت مصرف کننده از مارک های زیبایی No7 ، Liz Earle Beauty ، Botanics ، Soap & Glory ، Sleek MakeUp و YourGoodSkin این گروه تشکیل شده است.

این اقدام که نشان دهنده تغییر سرعت گروه خرده فروشی است ، موقعیت WBA را بهتر خواهد کرد تا رقبای مارک های زیبایی خود را به چالش بکشد.

هسته اصلی استراتژی شرکت توسعه پیشنهادات همه کانال با خرده فروشان WBA و همچنین شرکای خرده فروشی جدید و موجود در سطح جهانی است.

این از طریق یک مدل مستقیم به مصرف کننده ، به صورت آنلاین و از طریق برنامه های تلفن همراه اجرا می شود.

شرکت زیبایی No7 همچنین با افزایش تقاضا از مصرف کنندگان برای کالاهای کارآمد که به محیط زیست آسیب نمی رسانند ، نقشه راه پایداری را نیز اجرا کرده است.

اهداف شامل به نصف رساندن تأثیر کلی عرضه محصولات جدید و افزایش دو برابری ارزش است که مستقیماً با مشارکت های آن به سود جامعه است.

آنی مورفی ، مدیر ارشد مارک های تجاری SVP Global WBA ، گفت: “Walgreens Boots Alliance متعهد به کمک به مردم برای زندگی شادتر و سالم تر است.”

“راه اندازی No7 Beauty Company ، یک تجارت جدید کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده در WBA ، به ما امکان می دهد که چگونه مدیریت کنیم و رشد بیشتری را برای نمونه کارهای زیبایی خود ایجاد کنیم.

“همه چیز در مورد به حداکثر رساندن هر چیزی است که ما به عنوان WBA عضو هستیم.

“شرکت زیبایی No7 از نقاط قوت مارک های برجسته جهان ، زنجیره تأمین پویا و سوابق بی نظیر ما در زمینه نوآوری در محصولات استفاده خواهد کرد.”

YourGoodSkin از WBA پس از 20 سال وقفه در تولید محصول ، در سال 2017 راه اندازی شد

Boots ، بخشی از WBA ، مارک شماره 7 مراقبت از پوست را در سال 1935 در شهر تاسیس خود ناتینگهام ، انگلستان تاسیس کرد ، اما دهه ها پس از معرفی No7 بود که خرده فروش انگلستان دوباره تلاش خود را برای توسعه زیبایی انجام داد.

Botanics توسط Boots دومین فعالیت این شرکت در بازار مراقبت از پوست بود که چهار محصول مراقبت از پوست را با استفاده از عصاره های طبیعی که به صورت علمی فرموله شده بودند ، به بازار عرضه کرد.

تقریباً 20 سال بعد ، در سال 2014 ، به دنبال بزرگ ادغام آن با داروخانه ایالات متحده Walgreens و تقریباً 80 سال پس از شروع No7 ، این گروه پس از تبدیل شدن به سهامدار عمده در سال 2011 ، شریک تجاری طولانی مدت Soap & Glory را خریداری کرد.

خیلی سریع تا پایان سال 2015 ، Liz Earle Beauty از Avon با 140 میلیون پوند و نام تجاری Sleek Makeup لوازم آرایشی رنگی و خیابانی بالا رفت.

در طول هجوم تصرفات خود ، Boots 20 سال از ایجاد برچسب های زیبایی با نام تجاری خود متوقف شد ، اما با راه اندازی YourGoodSkin در سال 2017 ، این تغییر کرد.

YourGoodSkin با پیروی از خواهر و برادر بزرگتر خود با هدف ایجاد مشکلات خاص پوستی با دانشمندان و متخصصان پوست ایجاد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>