ابزار دیجیتالی جدید برای کمک به مارک های زیبایی در راه اندازی پایدارتر

منابع مجدد شامل پنج ماژول آنلاین برای رویکرد 360 درجه برای توسعه پایدار محصول است

یک پلت فرم دیجیتالی جدید برای کمک به مارک های زیبایی در رسیدن به اهداف پایداری خود راه اندازی شده است.

با هدف مدیریت بازاریابی برچسب های زیبایی برای تجهیز آنها به ابزارهای مورد نیاز برای تصمیم گیری دقیق تر ، منابع / منابع شامل پنج ماژول پایداری آنلاین در بسته بندی ، فرمول بندی ، صدور گواهینامه ، بازاریابی و خرده فروشی است.

گفته می شود re / منابع تعاملی است ، و در هر ماژول به طور متوسط ​​ده موضوع وجود دارد و مصاحبه های تخصصی ، آزمونها ، جلسات هفتگی پرسش و پاسخ زنده و گزارش های قابل بارگیری را با توجه به زمان موجود و فضای یادگیری متخصصان مشغول زیبایی جمع می کند.

سکوی یادگیری ، حاصل ذهن متخصص صنعت زیبایی اوا لاگارد است که در زمینه انتشاراتی از جمله کار کرده است اخبار زیبایی برتر و با رویدادهای تجارت لوازم آرایشی از جمله Cosmoprof و MakeUp در.

لاگارد به گفت: “پایداری یک مسئله بسیار مهم است ، اما بسیار گیج کننده است ، زیرا اطلاعات زیادی از منابع مختلف می آید.” تجارت لوازم آرایشی. “من یک منبع اطلاعاتی خنثی را به میز می آورم. من نه یک مارک هستم و نه یک تامین کننده. پیشینه من رسانه است ، بنابراین من همیشه بین طرف عرضه و مارک های زیبایی بوده ام.

“آنچه که من سعی می کنم ارائه دهم یک تصویر کامل ، یک دید 360 درجه از پایداری است که می گوید” اگر آن راه حل را انتخاب کنید ، پس معاملات به این صورت خواهد بود “، زیرا همه چیز سیاه و سفید نیست و وجود دارد سازش هایی که مارک ها باید انجام دهند. “

همانطور که لاگارد توضیح داد ، اصلی ترین ذینفعان منابع مجدد متخصصان بازاریابی زیبایی هستند.

وی افزود: “این هدف بیشتر مدیران فناوری بازاریابی است ، نه فن آوری های بسته بندی یا توسعه محصول ، زیرا من متوجه می شوم که مدیران بازاریابی حرف آخر را می زنند ، اما تصویر کاملی ندارند. با استفاده از این ماژول ، آنها قادر به توجیه تمام تصمیمات تجاری خود خواهند بود. “

علاقمندان اکنون می توانند در ماژول بسته بندی پایدار با نرخ اولیه پرندگان دوباره در منابع خود ثبت نام کنند.

با رفتن به جلو ، پس از قفل لاگارد ، لاگارد مشتاق گسترش کارگاه های صمیمی و متمرکز در زمینه های مختلف زیبایی پایدار است ، که در طی آن شرکت کنندگان می توانند بدون ترس از انتقام جویی سال کنند.

وی افزود: “من می خواهم که مردم نیز از آسیب پذیری احساس امنیت کنند و نترسند.” “من فکر می کنم پایداری یک مکان بسیار آسیب پذیر است ، زیرا این مسئله پول نیست ، بلکه مراقبت از مردم و کره زمین است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>