ابزارهای موی هری جاش در درمستور به فروش می رسند – جزئیات

اگر تغییر اندکی به سمت هوای کمی گرمتر و آفتابی تر ، روزهای طولانی تر کافی نیست تا برشی از شادی را برای شما به ارمغان بیاورد ، شاید این خبر خوب باشد. خرده فروش الکترونیکی زیبایی آنلاین Dermstore بار دیگر تک تک محصولات را ارائه می دهد ابزارهای حرفه ای هری جاش و لوازم جانبی با تخفیف 25 درصدی ، به این معنی که شما می توانید در محصولات محبوب یک ظاهر طراحی شده برند – از جمله سشوارهای برجسته ، اتو های تخت ، بیگودی ها و برس ها ، یک قطعه عالی را تغییر دهید.

زمان فروش نمی تواند ایده آل تر باشد. پس انداز شروع می شود 20 مارس و اجرا کنید تا 23 مارس – دقیقاً به موقع برای خرید آخر هفته. وقت زیادی نیست ، اما جای نگرانی نیست ، ما دقیقاً آنچه را که فکر می کنیم باید در زیر بخرید ترسیم کرده ایم و شما حتی به کد تبلیغاتی هم نیازی ندارید.

برای آن دسته از شما که منتظر غرق شدن در Pro Dryer 2000 معروف هری جوش هستید یا خشک کن Ultra Light Pro Dryer که به همان اندازه شگفت انگیز است ، اکنون زمان مناسب برای حرکت است.

تصویر ممکن است حاوی: خشک کن ، لوازم خانگی ، خشک کن مو و سشوار باشد

Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000

خشک کن Harry Josh Pro Tools Ultra Light Pro در پس زمینه سفید

خشک کن Harry Josh Pro Tools Ultra Light Pro

نور فوق العادهکه وزنی کمتر از یک پوند دارد ، دارای 12 تنظیم گرما / سرعت / یون است و موهای شما را تا 94 مایل در ساعت خشک می کند ، معمولاً با قیمت 349 دلار خرده فروشی می شود اما در حال حاضر می تواند فقط با 262 دلار مال شما باشد. یا می توانید کلاسیک را بدست آورید Pro Dryer 2000 – که در 1.16 پوند به صدا در می آید ، دارای هشت تنظیم گرما / سرعت / یون است و با سرعت 80 مایل در ساعت مو را خشک می کند – در حال حاضر با 187 دلار شیرین ، از قیمت کامل 249 دلار پایین تر است. همچنین هر دو خشک کن دارای دو کنسانتره نازل هستند.

مطمئناً شلیک گلوله به سشوار نزدیک به 200 دلار هنوز هم عجیب به نظر می رسد ، اما به هر حال است ارزش این سرمایه گذاری را دارد اگر در نظر بگیرید که چه مدت از آن را صرف خواهید کرد – نیازی به گفتن نیست که چند بار از آن استفاده خواهید کرد – به ویژه اکنون که انفجارهای خانگی امری جدید است. حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که خودتان را با موهای صاف و بدون وز مو درمان کنید که باعث درد عضلات شما نشود.

به علاوه ، محصولات هری جاش می آیند بسیار مورد ستایش بسیاری از آرایشگران ، ویرایشگران زیبایی و مصرف کنندگان قرار گرفته است – بنابراین واقعاً چه چیز دیگری باید بدانید؟ این سشوارها که به دلیل قدرت خشک شدن و سرعت خشک شدن سریع و احساس بدون وزنی که دارند ، به راحتی از بیشتر توصیه شده های موجود در بازار هستند و از زمان راه اندازی آن تاکنون ارائه شده است. آیا ما به خشک کن اصلی اشاره کردیم که سه سال پیاپی جایزه بهترین زیبایی را از بین برد؟ این نوع دستاورد به خودی خود صحبت می کند.

تصویر ممکن است حاوی: قلم باشد

هری جاش ابزار حرفه ای آهن سرامیک مسطح آهن 1.25 اینچ

تصویر محصول

برس بیضی هری جاش ممتاز

تصویر محصول

ابزار هری جوش طرفدار 3 در 1 آهن پیچ دار سرامیکی 1 اینچ

چند محصول دیگر هری جاش پرو که در حین فروش قابل ارزیابی هستند ، هموار کننده هستند آهن یکنواخت تخت سرامیکی (150 دلار پایین تر از 200 دلار) ، نوآورانه اتو موج دار سرامیکی 3 در 1 (131 دلار پایین تر از 175 دلار) ، و برس بیضی Premium (37 دلار کمتر از 50 دلار).

نیازی به گفتن نیست که اگر شما به دنبال ابزار جدیدی برای طراحی هستید ، باید فوراً به این معاملات بپردازید. شما فقط تا 23 مارس فرصت دارید که پول نقد کنید ، و هیچ صحبتی در مورد مدت زمان لازم برای دیدن دوباره سرقت های این چنینی وجود ندارد. در حالی که آخر هفته در حالت برگشت هستید ، به این قسمت بپردازید dermstore.com، و سبد خرید خود را بارگیری کنید.


اکنون درباره هری جاش بیشتر بخوانید:


خواندن تمام شد؟ 100 سال ابزار یک ظاهر طراحی شده را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>