ابرو پر شده ابروهایی با ظاهری زیبا و جذاب به من داده است – عکس ها ، نقد و بررسی

به راحتی می توان گفت که من چیزی برای ابروهای پررنگ و طبیعی دارم. بین یکی از مدل های مورد علاقه من (Cara Delevingne) ، دوست پسر من (که یک جفت تزئینات بالای چشم دارد تا با Jon Kortajarena رویایی روبرو شود) و توله سگهایم (دو بچه مینیاتور با ابروهای واقعاً بی قاعده) ، من خودم را به راحتی احاطه کرده ام با ابروهایی که هیچ چیز دیدنی کم ندارد.

دنیای زیبایی موافق است: ابروها با داشتن توانایی صیقل ، بیدار و جوان شدن ، به صورت اصلی در هر نوع آرایش تبدیل شده است. هنرمند گریم کاترینا کلاین توضیح می دهد: “یک ابرو خوب تفاوت بین آرایش خوب و ظاهر آرایش خارق العاده است.” “آنها کاملا صورت را تغییر داده و تغییر می دهند و احتمالاً بعد از پوست مهمترین قسمت آرایش برای من هستند.”

اما علاقه شخصی من به ابروهای کامل ممکن است ارتباطی با نوع خودم داشته باشد. آنها قطعاً آن بافت “کرکی” را پایین آورده اند (با صدای بلند برای پدر من ، که مانند جادوگر دارای ابروهایی است) ، اما آنها تا حدی پراکنده هستند – به ویژه در امتداد دم در لبه های بیرونی. وقتی ابروهای طبیعی با لبه های نرم و ناخوشایند روی باندها ظاهر می شوند ، و “ابرو پسرانه” با قوس کمتر چشمگیر در حدود سال 2015 محبوب شد ، از این فرصت استفاده کردم و سبک را در آغوش گرفتم و ابروهای خود را رشد دادم. به مدت دو سال تمام ، از برداشتن ابرو ، اپیلاسیون یا از بین بردن موها پرهیز کردم ، جدا از لجن کش آشکار و بی پروا اینجا و آنجا.

در این مرحله ، با یک سال قرنطینه بدون موچین ، من دو جفت ابرو را که تمیز نیستم – اگر دوست دارید یک پالت خالی – به ارشد ترین هنرمند ابرو هالیوود ، کریستی استریچر ، که بنیانگذار Striiike و خالق یک مارک تجاری است ، بردم. رژیم و رژیم به نام The Feathered Brow. به عنوان مدافع اصلی ابروهای اصلی هالیوود ، زیبایی او در لیگ خاص خود در نظر گرفته می شود ، چهره چهره های بی شماری را جذاب می کند. “[My signature brow] پر است ، نرم ، سرسبز ، زندگی می کند و روند ابروهای نازک و موج دار را از دهه 70 ، 90 و اوایل 2000 بازسازی می کند ، “او توضیح می دهد.” ابروهای پر دار یک شکل طبیعی و کامل را در بر می گیرد پیچیدگی “

تغییر جهت به ابروهای پرتر

استرایچر از سال 2001 طرفدار سرسخت آنچه “جنبش کاملتر ابرو” می نامد ، بوده است و بر مشتری های مشهور وی تأثیر گذاشته و به آرایشگران آنها در مورد اهمیت حفظ یکپارچگی غده های ظریف ابرو ، آموزش داده است. در تمام این مدت ، او با احتیاط موعظه انجیل ابرو خوب را تحت تأثیر قرار داده و از بالا به پایین بر دنیای زیبایی تأثیر می گذارد و در اعتقاد خود بر این عقیده که مانند مژه ها “هرچه مو بیشتر ، بهتر است” تأثیر می گذارد. تلاش های او کاملاً نتیجه داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>