ابتدا داخل سالن زیبایی و آرایش آمازون نگاه کنید

غول خرده فروشی نمونه کارهای خدمات را به زیبایی و مو با اولین سالن مستقر در لندن گسترش می دهد

دزد آنلاین آمازون با گسترش اولین سالن زیبایی و آرایش مو ، در حال تسلط بی چون و چرای خود در خرده فروشی و خدمات است.

با همکاری سالن مستقل لندن Neville Hair & Beauty ، فضای 1،500 متر مربعی خدمات برش و رنگی را برای بزرگسالان و کودکان ارائه می دهد و جدیدترین فناوری صنعت را به نمایش می گذارد.

واقع در خیابان Brushfield St در محله Spitalfields پایتخت انگلستان ، مشتریان می توانند به طور واقعی رنگ های مختلف مو را امتحان کنند و همچنین اقلام موجود در فروشگاه را اسکن و خریداری کنند.

جان بومفری ، مدیر کشور آمازون در انگلستان ، گفت: “ما این سالن را برای مشتریانی طراحی کرده ایم که می توانند بهترین فناوری ، محصولات مراقبت از مو و آرایشگران را در صنعت تجربه کنند.”

“ما می خواهیم این مکان منحصر به فرد ما را یک قدم به مشتریان نزدیک کند ، و این مکانی خواهد بود که می توانیم با صنعت همکاری کنیم و فناوری های جدید را آزمایش کنیم.”

خدمات توسط النا لاواگنی ، صاحب Neville Hair & Beauty و تیم آرایشگر وی انجام خواهد شد.

لاواگنی گفت: “من خوشحالم که بخشی از این پروژه هستم – سالن آرایشگری کلاسیک را با فناوری ترکیب می کند تا تجربه ای کاملاً منحصر به فرد را برای مشتریان فراهم کند.”

“تیم خلاق متشکل از آرایشگران ، که استعداد موی آنها ذاتی ذاتی عشق آنها به فناوری است ، مشتری را در قلب هر کاری قرار می دهند ، قرار خواهد داد.

“من احساس افتخار می کنم که از تجربه 40 ساله ما در صنعت برای کمک به زندگی این سالن استفاده می کنم.”

این سالن در ابتدا فقط برای کارمندان آمازون راه اندازی شده است ، اما در هفته های آینده برای رزرو از عموم مردم آزاد خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>