ائتلاف تاج 3 ژوئیه 2020 روز تاج ملی را اعلام کرد

به روزرسانی (2 ژوئیه 2021 10:00 صبح EST): 3 جولای 2021 دومین روز ملی تاجگذاری سالانه و دومین سالگرد امضای قانون تاجگذاری است. برای جشن ، داو و ائتلاف تاج میزبان مراسم افتتاحیه جوایز تاج هستند ، که بر اساس اعلامیه مطبوعاتی ائتلاف ، “زنان سیاه پوست افتخارآفرین راه را با کمک به فرهنگ ، جامعه ، کارآفرینی ، سرگرمی و پیشرفت زیبایی سیاه” برگزار می کنند. . این مراسم اهدای جوایز به میزبانی تای بیوشامپ ، از کسانی که در ورزش ، تجارت ، فعالیت و … بیشتر تجلیل می شوند.

برخی از مهمانان و افتخارات برجسته شب شامل تابیتا براون ، ستاره آشپزی TikTok ، هالی جی سناتور سابق ، میچل ، دوقلوهای Nae Nae و مجموعه دختران فرفری هستند. شما می توانید اولین جوایز Crown را در 3 جولای ساعت 7 بعدازظهر در Thecrownact.com ، صفحه Crown Act در صفحه فیس بوک یا صفحه فیس بوک Dove تماشا کنید.


ائتلاف تاج رسما 3 ژوئیه 2020 را تعطیل ملی اعلام کرد. در یک سالگی امضای قانون تاج ، روز ملی تاج به عنوان یک روز برای همبستگی با سیاه پوستان و حق پوشیدن موهای طبیعی آنها بدون ترس از تبعیض خدمت خواهد کرد. ائتلافی که توسط داو ، لیگ ملی شهری ، رنگ تغییر و مرکز غربی قانون و فقر تاسیس شده است ، در 30 ژوئن با انتشار مطبوعاتی تعطیلات را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: “جامعه سیاهان همیشه سنتی را در انتقال داستان ها ، تاریخ و غرور فرهنگی برای شکل دادن به نسل های آینده بر اساس آنچه مهم است به یاد داشته باشید و حمل می کنید ، داشته است.” “با توجه به افزایش توجهات در مورد بی عدالتی نژادی ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که کشور برای ریشه کن کردن همه انواع تبعیض که بر جامعه سیاه پوستان تأثیر منفی می گذارد ، از جمله تبعیض مو.

همانطور که ائتلاف توضیح می دهد ، قانون تاج قانونی است که “تبعیض بر اساس مدل مو و بافت مو را منع می کند”. از تاریخ ارسال این مقاله ، در هفت ایالت از جمله کالیفرنیا ، نیویورک ، نیوجرسی و واشنگتن تصویب شده است. سینسیناتی و شهرستان مونتگومری در مریلند نیز این قانون را تصویب کرده اند. در حال حاضر 9 ایالت قانون تاج از جمله جورجیا ، کانزاس ، کانکتیکات و لوئیزیانا را بررسی می کنند. در ایالت های دیگر ، این قانون به قانون وارد شده است ، اما تصویب نشده است. این بدان معناست که در اکثر ایالت ها تبعیض درمورد شخصی مجاز است ، فقط به این دلیل که آنها موهای خود را در یک مدل موی آفریقایی ، قفل ، پارچه یا هر مدل موی مشکی دیگری می پوشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>