آیا پودر Chebe واقعاً باعث می شود موهای شما به کمر شما رشد کند؟

گفته می شود پودر Chebe به لطف دانه های شبه موجود در آن به مو کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کند ، در حالی که میخک موجود در این مخلوط ممکن است به ضخیم شدن مو کمک کند. به گفته اوکريکه ، “بهبود احتباس طول ، قابليت طولاني شدن مو را تامين مي کند.” او می گوید پودر chebe به عنوان ماسک مو یا نرم کننده ترک ، به ویژه برای کسی که موهای خشک یا شکننده دارد ، به رژیم شما اضافه می کند.

چگونه از پودر Chebe استفاده می کنید؟

خانم های چکر یادداشت می کنند که زنان چاد از این پودر به همراه یک مدل محافظ استفاده می کنند. همانطور که قبلا ذکر شد ، به طور سنتی با آب مخلوط می شود ، و یک خمیر مرطوب کننده ایجاد می کند که به شکستن ساقه مو کمک می کند. این ماده به طور کلی بر روی نوارهای بافتنی یا پیچ خورده اعمال می شود ، به طور معمول در طول و انتهای مو برای مدت زمان سه تا پنج روز باقی می ماند. خمیر به شکل سنتی آن یک بقایای گچی بر روی آن ساقه مو باقی می گذارد که شبیه خاک رس قهوه ای خشک است.

در غرب ، مارک های زیبایی کمی متفاوت از پودر Chebe استفاده می کنند. این ماده معمولاً به محصولاتی مانند نرم کننده های مرطوب یا روغن های مو اضافه می شود ، باعث می شود کاربرد آن کمتر نامرتب و در نتیجه برای این بازار خاص جذابیت بیشتری داشته باشد.

“Okereke” می گوید: “به طور خلاصه ، من فکر می کنم که سهولت استفاده با تهویه مطبوع اجازه استفاده مکرر را می دهد و منجر به افزایش قرار گرفتن پودر Chebe می شود.” “علاوه بر این ، یک نرم کننده یا کرم مرطوب کننده ترک این فرصت را برای افزودن مواد دیگری فراهم می کند که موهای سالم را تقویت می کنند.”

در حالی که مشخصاً کاربرد اصلی Chebe برای افرادی که در تمام این مدت از آن استفاده کرده اند کار می کند ، کینگ پیشنهاد می کند که اثر پودر در محصولی مانند نرم کننده مرطوب حتی بیشتر است. او می گوید: “نرم كننده كاتیونی است ، به این معنی كه میل اتصال آن به مو را دارد.” “[Chebe powder] بر خلاف پودر که می تواند کثیف باشد ، در تهویه مطبوع بهترین عملکرد را خواهد داشت. “

chebe برای کدام نوع مو مناسب است؟

Okereke آن را برای انواع موهای مختلف از 3A تا 4C توصیه می کند ، که به گفته وی انواع موهای زنان در چاد است. بافت های شل ممکن است کمی با chebe مشکل داشته باشد. “این می تواند وزن داشته باشد [the hair] به علاوه ، چون پودر Chebe یک مخلوط سنگین است ، بسته به فرمول بالقوه می تواند باعث شکستگی موهای ریز شود.

آیا استفاده از پودر Chebe بی خطر است؟

کینگ خاطر نشان می کند که گرچه چب ماده ای طبیعی است که بخشی از آئین های موی زنان چادی بوده است ، “هیچ داده یا مطالعه علمی وجود ندارد[es] در مورد سمیت / اثربخشی آن. “Okereke می گوید:” اگرچه پودر Chebe دارای مجموعه ای بسیار ساده از مواد تشکیل دهنده است ، “ممکن است در هر چیزی ورم پوستی ایجاد کند.” همیشه آن را در یک قسمت کوچک پشت گوش بمالید و یک تا دو روز دوباره بررسی کنید برای دیدن اینکه آیا شما هیچ تحریک شده اید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>