آیا واقعاً دئودورانت ضد تعریق Cool Dove’s Advanced Care کار می کند؟ – مرور

چه در اسپری ، چه در کرم و چه در فرمول استیک ، دئودورانت ها برای یک هدف اساسی عمل می کنند: برای پوشاندن بوی بدن و در مورد ضد تعریق ها ، پوست را برای مدت زمان طولانی از احساس تعریق نیز دور نگه دارید. ضد تعریق Dove Advanced Care Cool Essentials ممکن است هر دو را انجام دهد – و هزینه آن کمتر از یک لاته است ، ممکن است اضافه کنیم.

تقریباً مانند همه ضد تعریق های موجود در بازار ، این ماده با استفاده از زیرکونیوم آلومینیوم به عنوان ماده فعال عمل می کند. به عبارت دیگر ، این عمل در واقع متصل به غدد عرق شما می شود تا سطح پوست شما را لمس کند. با این حال ، یک فرمول موثر به این معنی نیست که به طور همزمان نتواند از زیر بغل شما مراقبت شیرین کند. مانند بسیاری از محصولات Dove ، این محصول دارای مجموعه اختصاصی NutriumMoisture با نام تجاری است ، به علاوه غلظت یک چهارم مواد مرطوب کننده برای تسکین پوستی که از اصلاح و سایر موهای زائد تحریک می شود. (مین ها لیزر شده اند ، بنابراین این مسئله کمتر مورد توجه است ، اما من هنوز هم می توانم از مفهوم مراقبت از پوست زیر بغل دور شوم).

هیچ چیز من را نسبت به کلاس چرخش Peloton دلچسب تر نمی کند ، بنابراین به طور طبیعی ، من فکر کردم که هیچ راهی بهتر از این برای آزمایش تست Advanced Care Cool Essentials Antiperspirant وجود ندارد که از روی دوچرخه سوار شویم و آن را به بهترین آهنگ های پاپ موسیقی برسانم. دهه 00 و 10 بعد از نیم ساعت – وقتی این را می گویم به سختی اغراق می کنم – هر اینچ از پوست من متوسط ​​خیس شده است ، و نه به روشی تجاری ، به سبک تجاری نایک.

داو ادعا می کند که این مواد باید 48 ساعت من را خشک نگه دارد (مطمئن نیستم که دوش گرفتن در کجای آن جای می گیرد ، اما من دور می شوم). چوب جامد درست مثل کره و تقریباً بدون مانده سفید رنگ بلغزانید و به اندازه کافی مطمئناً روی پوست من احساس خوبی داشت. این لباس کمی به لباس سیاه و سفید bodycon منتقل شد که بعداً همان روز پوشیدم ، اما شک دارم هر دئودورانتی بتواند در مقابل آن چالش بایستد و کاملاً موفق شود. رایحه خیار و چای سبز باعث افزایش طراوت بیشتری می شود ، و همانطور که دوست پسر من با خنده و شادی خاطر نشان کرد ، او را به یاد دوست دختر دبیرستان خود می اندازد. مردمی خوشبو کننده های نوستالژیک چیزهای قدرتمندی هستند.

من در پایان جلسه چرخش خود قطعاً مرطوب بودم ، اما کمتر از زمانی که معمولاً با دیوس های بدون آلومینیوم وارد می شوم. (به راستی ، اگر این چیزها با موفقیت هر قطره عرق گودال را از بین می بردم ، شوکه می شدم زیرا آن را به “جادوی سیاه” ساخته Little Mix رد می کردم.) وقتی آن را به طور متوسط ​​در روزهای کاری و انجام جلسات آزمایش می کردم ، زمانی که دوش شبانه می گرفتم احساس خشکی و طراوت می کردم. کمی کمتر از 5 دلار ، این یکی از خوشبو کننده ترین خوشبوکننده هایی است که با آن روبرو شده ام و تقریباً در داروخانه به راحتی در دسترس است. ما یک محصول مراقبت شخصی قابل دسترسی داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>