آیا مدادها قالب بسته بندی کاملی هستند؟

چند منظوره ، آسان برای استفاده ، بهداشتی و دارای گزینه های سازگار با محیط زیست ، مداد های آرایشی به طور مداوم برای مصرف کنندگان جذاب است. اما سازندگان مداد و خودکار چگونه با روند بازار مطابقت دارند؟

اشتیاق به خلق کردن یکی از ارکان اصلی آنچه ما را انسان می کند ، است. چه روی دیواره غار باشد ، چه روی بوم و چه روی صورت خودمان ، هنر مدتهاست که یکی از نابترین بیانات فردیت ، شخصیت و احساسات فرد است و هیچ ابزاری بهتر از مداد فروتنانه این را نشان نمی دهد.

از ایجاد خط چشم مناسب برای مشخص کردن لب ، محصولات مداد و قلم یکی از طولانی ترین کالاهای ماندگار کیسه های آرایش هستند و هیچ نوآوری در این بخش وجود ندارد ، زیرا تولیدکنندگان همچنان به نیازهای متحرک مصرف کنندگان پاسخ می دهند تا جریمه خوبی داشته باشند. هنر

داگمار کلوستا ، مدیرعامل تولید کننده قلم و مداد Faber-Castell Cosmetics ، گفت: “همه ، چه کسی که تازه شروع به زیبایی می کند و چه یک آرایشگر کاملا حرفه ای ، عاشق مداد هستند.” تجارت لوازم آرایشی.

قلم ها و مدادها همه کاره بوده و به راحتی قابل استفاده هستند و می توانند برای انواع مختلفی از محصولات و بافت ها برای آنها استفاده شود. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>