آیا زیبایی برای اسطوخودوس دیجیتال آماده است؟ WGSN و Coloro سایه های اصلی را برای سال 2023 اعلام کردند

رنگهای خوب ، فعال و خوش فکر ، خوش بینی تازه ای را در سالهای آینده منعکس می کنند

آژانس پیش بینی روند WGSN و سازمان رنگ Coloro با هم همکاری کردند و اعلام کردند که برای به دست آوردن محبوبیت جهانی در سال 2023 ، رنگ آمیزی شده است.

پیشتاز بسته اسطوخودوس دیجیتال است که Coloro آن را رنگ سال خود برای سال 2023 می نامد. پیش بینی می شود که این رنگ به تمرکز افراد بر روی سلامتی ، برانگیختن آرامش و آرامش متصل شود.

طبق گفته هر دو مقام طراحی ، سایه در حال حاضر در فرهنگ دیجیتال جای گرفته است و انتظار می رود در جهان مجازی و فیزیکی همگرا شود.

از دیگر رنگ هایی که در طی دو سال به همه جا اشاره می شود ، می توان به Luscious Red اشاره کرد ، رنگی قدرتمند که به مضامین تمایل و توانمندی می رسد. ساعت آفتابی ، زردی خاکی که علاقه ما به صنعت ، اجتماع و ثبات را افزایش می دهد. آبی آرام ، رنگی در سطح متوسط ​​که باعث وضوح و پایداری می شود. و Verdigris ، که لباس ورزشی و لباس بیرونی دهه 80 را به خود بازمی گرداند ، و WGSN و Coloro انتظار دارند که به عنوان یک جوان پیشرو و درخشان از جوانان تفسیر شوند.

جوآن توماس ، رئیس محتوای Coloro ، در مورد انتخاب اسطوخودوس دیجیتال اظهار داشت: “همانطور که مصرف کنندگان در فضای مجازی آرامش و راحتی می یابند ، تأثیر بازی های ویدیویی و واقعیت های مجازی همه جانبه می شود و مرزهای آنلاین ما را تحریف می کند. و وجود آفلاین.

“اسطوخودوس دیجیتال ، رنگ سال ما برای سال 2023 ، نشان دهنده ثبات ، آرامش و فرار از دیجیتال است که بسیاری از ما در آیین های بهبودی خود برای محافظت و بهبود سلامت روانی خود در مواقع دشوار به کار گرفته ایم.

“هر پنج رنگ اصلی کلاسیک احساسی و احساسی ما آماده هستند که در هر دو دنیای فیزیکی و دیجیتال ما جای بگیرند ، زیرا ما دارای نورهای اشباع و تحریک کننده متعادل با رنگهای آلی ، کم تأثیر و کم رنگ ذهن هستیم.”

جنی کلارک ، رئیس رنگ در WGSN می افزاید: “پالت S / S 23 ما دیدگاه امیدوار کننده و خوش بینانه تری را نسبت به آینده نشان می دهد.”

“ما چالش های پیش رو را پیش بینی می کنیم. با این حال ، ما معتقدیم که مصرف کنندگان به دنبال رنگ هایی می روند که بتوانند با آنها درگیر شوند.

“این باور باعث تغییر رنگ به سمت رنگهای رنگی تر می شود که احساس فعال شدن و خوشبینی می کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>