آیا دود شمع واقعاً سمی است؟ شیرجه رفتن عمیق به ادعاهای صنعت شمع “تمیز”

کمد لباس شمع را در نظر بگیرید. به جای اینکه بگذارید همان شمع در طول روز بسوزد ، هر چند ساعت یک شمع جدید روشن کنید تا سرعت سوزاندن آن ثابت باشد.

مارک های جدید مانند Grow Fragrance می گویند که شمع های مومی سویای 100 درصدی آنها از آنچه که در حال حاضر وجود دارد بهتر است. بنیانگذار Daniel Swimm که معتقد است گزینه های گیاهی برتر از گزینه های پارافین هستند ، گفت: تمایز داشتن کاملاً سویا یک امر کلیدی است.

سویم می گوید: “من فکر نمی کنم که موم پارافین ذاتاً ناسالم باشد.” “من فکر می کنم که ذاتاً پایدار نیست.” موم پارافین از روغن خام ، منبع محدودی که از زمین پمپ می شود ، حاصل می شود. محصولات سویا هر ساله دوباره رشد می کنند.

موم سویای Grow Fragrance از کشاورزان سویا در کنتاکی ، تنسی و کارولینای شمالی تهیه می شود و شمع های 34 دلاری در ظروف بتونی قابل استفاده مجدد که در کارولینای جنوبی ساخته می شوند به فروش می رسند (شارژ 22 دلار یا 40 دلار برای دو نفر). Swimm همچنین صاحب CandleScience است ، یک شرکت تولید کننده که رایحه های خانگی را تولید و عرضه می کند. تجارت CandleScience در سال گذشته 150 درصد افزایش یافته است.

چگونه بهترین شمع را برای خود انتخاب کنیم

در نهایت ، نوع شمع ساخت یا خرید شما به بیشتر از همه برای شما بستگی دارد.

به گفته لاوانیر ، در صورت تقدم رایحه ، شمع های پارافین نسبت به سویا عطر و بوی بهتر ، روشن یا نوری دارند. برای کسانی که از رایحه به دلیل مزایای آن در تغییر روحیه استفاده می کنند ، رایحه قوی تر شمع های پارافین می تواند آرامش بیشتری داشته باشد. اگر به دنبال گزینه های گیاهی یا حمایت از کشاورزی آمریکا هستید ، یک شمع سویا راهی برای انتخاب است.

بحث پایداری دقیق تر است. برخی از مصرف کنندگان عطرهای طبیعی و گیاهی موجود در شمع خود را بیش از هر چیز دیگر در اولویت قرار می دهند. برخی دیگر معتقدند که مواد مصنوعی یا ساخته شده توسط انسان بهتر از تأمین مواد طبیعی برای محیط زیست است و در محصولات زیبایی خود به سمت رایحه مصنوعی گرایش پیدا می کنند.

متیو مالین ، بنیانگذار Malin + Goetz ، می گوید مشتریان او به دنبال فضایی هستند ، چه از یک محیط عطر ، شیشه یا ظرفی که شمع وارد آن می شود یا از رنگ موم.

“در وهله اول ، آنها بر اساس عطر خرید می کنند و ارائه عطر واقعا است [dependent on] مالین می گوید. شمع های مالین + گوتز ترکیبی (بیشتر) از پارافین و موم سویا هستند و پرفروش ترین Dark Rum و شاهدانه با رایحه مصنوعی ساخته می شوند. هر دو در سال گذشته چندین بار فروخته شد.

اندرو گوتز ، بنیانگذار مالین + گوتز ، افزود: “مردم جهان را بسیار سیاه و سفید می بینند و فکر می کنند همه چیز طبیعی شگفت انگیز است و همه مصنوعی شیطانی و کراهت است.” “بله ، ما می خواهیم کارهایی را انجام دهیم که تا حد امکان از نظر محیط زیست مسئولیت داشته باشند ، اما هدف یک شمع این است که بوی آن بسیار واقعی است.”


چیزهای بیشتری برای استشمام کردن:

دنیای عجیب آموزش بویایی

14 مارک شمع متعلق به سیاه که زندگی شما را روشن می کند

عطاری ها چگونه از هوش مصنوعی برای ایجاد رایحه استفاده می کنند


به دنبال ایده های بیشتر برای دکوراسیون منزل هستید؟ از حمام عظیم شارلوت تیلبری چند نشانه بگیرید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>