آیا تقاضای زیبایی برای بسته بندی نیشکر به کار کودکان کمک می کند؟

جوشاندن ماش ها و استفاده از سموم دفع آفات در گرمای تاول زده یک صحنه مترادف با هاله مجلل زیبایی نیست ، اما این شرایطی است که کودکان در صنعت کشاورزی نیشکر تحت آن قرار می گیرند – بخشی که در بین مارک های زیبایی محبوبیت بیشتری پیدا می کند به عنوان یک گزینه سازگار با محیط زیست برای مشکل خود با پلاستیکی بنابراین ، تأمین کنندگان زیبایی برای جلوگیری از کار کودکان در تولید نیشکر چه می کنند؟

زیبایی معمولاً مترادف با جدیدترین مدل های تملق چاپی یا اصلاح صورت است ، از پایه های “مانند پوست” گرفته تا جویدن بلوک هایی که باعث بهبود ظاهر فک شما می شوند. آرامش آن غالباً فراری برای علاقه مندان به تمرین خلاقیت و بیان فردیت تلقی می شود.

اما فراتر از پودرهای فشرده شده ، رژ لب های “قرمزتر از قرمز” و فرمول های ضد پیری ، بین حرکات موجود در صحنه بسته بندی زیبایی و کودکان 5 ساله که مجبور به کار در شرایط غیرقابل تصور هستند ، وجود دارد. نوعی کار ناخواسته که توسط سازمان بین المللی کار (ILO) به عنوان “یکی از بدترین اشکال کار کودکان” توصیف شده است.

ساعات طولانی کار در گرمای تاول زده شده ، استفاده از ماکت و لیوان برشی – شمشیر کوتاه ، پهن یا شمشیر بریده برای کسانی که آشنا نیستند – و فرو بردن دستان آنها در سموم دفع آفات اولیه ، فقط با یک جوراب پنبه ای برای محافظت: همه اینها بخشی از یک چیز عادی هستند روز کاری برای کودک در حال برداشت نیشکر. . . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>