آیا برای شرایط پوستی باید به یک روانپزشک مراجعه کنید؟

وکسلر کورتیزول را مثال می زند ، که اگر به طور مزمن افزایش یابد ، می تواند مشکلات زیادی از جمله التهاب و تجزیه کلاژن ایجاد کند. چه عواملی می تواند منجر به آن شود: “پیری زودرس ، آکنه ، اگزما ، پسوریازیس – شما آن را نامگذاری می کنید. سد پوست به خوبی کار نمی کند ، بنابراین شما نسبت به مواد حساسیت زا حساس تر می شوید.” به عبارت دیگر ، او می گوید ، “همه چیز بد اتفاق می افتد.”

و می تواند کمی به یک سوال مرغ و تخم مرغ تبدیل شود. در حالی که می دانیم استرس می تواند علائم پوستی خاصی را تشدید کند ، واقعیت این است که داشتن علائم پوستی همچنین می تواند باعث استرس فرد شود. Jafferany می گوید: “اگر کسی به بیماری پوستی از قبل مبتلا باشد ، به دلیل [it]. همان مکانیسم وارد عمل می شود – آنها تشدید می شوند ، و سپس این هورمون های استرس واسطه های التهابی را بالا می برند و اوضاع را بدتر می کنند. “این به یک چرخه بزرگ تبدیل می شود.

چرا روانپزشکی در ایالات متحده رشد کندی داشته است؟

روانپزشکی بیشتر در اروپا و آمریکای جنوبی رایج است و تاوسک نظریه ای را در مورد آنچه که این عمل را در ایالات متحده باز داشته است ، ارائه می دهد: تمایل ما به اصلاح سریع در مورد رشد شخصی طولانی مدت و یک سیستم بهداشتی برای جبران مخلوط ایجاد نشده است. شیوه ها

تاوسک مثالی می زند که در آن گروهی برای جمع کنندگان پوست ایجاد کرده است. بیماران مراقبتهایی را شامل CBT ، مراقبه ذهن آگاهی ، یوگا و هیپنوتیزم دریافت کردند. وی می گوید: “اکثر کارها بسیار خوب بود ، اما ما نمی توانستیم ادامه دهیم زیرا روند بازپرداخت روانپزشک بسیار دشوار بود و نیازهای شرکت های مختلف بیمه نیز سنگین بود.”

Jafferany توضیح می دهد که این تا حدی به این دلیل است که روانپزشکی در ایالات متحده به همان شیوه خارج از کشور شناخته نشده است – و بیماران در مورد تایید مراقبت توسط حاملان خود با مشکل روبرو می شوند. وی می گوید: “اگرچه اخیراً تعداد کمی از اختلالات روان درمانی در ICD (طبقه بندی بین المللی بیماریها) و DSM-5 (راهنمای تشخیصی و آماری انجمن روانپزشكان آمریكا) طبقه بندی شده است ، اما هنوز هم تعداد زیادی از آنها فاقد اصطلاحات توصیفی بوده و موجب انكار بیمه می شوند.”

همه اینها بدان معنی است که هزینه این تجربه از جیب شما هزینه بیشتری خواهد داشت ، بنابراین از نظر مالی برای همه واقع بینانه نیست. وکسلر برای جلوگیری از دردسرهایی که معمولاً مانع عمل می شود ، تصمیم می گیرد بیمه را قبول نکند. اما برخی از پزشکان ممکن است بتوانند با کسانی که بودجه دارند کار کنند. به عنوان مثال ، پس از آنكه تاوسك متوجه شد كه پوشش هيپنوتيزم بيماران مبتلا به خارش مزمن براي هيچ كدام از بيماران ناپايدار است ، بنابراين او مي گويد: “من اين كار را در وقت آزاد خود انجام مي دهم [it]”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>