آیا اولین تأثیرگذار مارک های مراقبت از پوست در انگلیس موجود است؟

مارک جدید مراقبت از پوست توسط اینفلوئنسر و فهرست Inkey تأیید کرده است که از طریق Sephora در دسترس خواهد بود ، اما در مورد مصرف کنندگان مستقر در انگلیس چه می کنید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=v1AHSZTMzqE

اینفلوئنسر Hyram Yabro ، که مشاوره مستقیم صحبت کردن در YouTube به رونق مراقبت از پوست در میان Z Z کمک کرده است ، سرانجام در حال راه اندازی نام تجاری خود است.

Selfless By Hyram با مشارکت The Inkey List تولید شده است و هدف آن “تأثیر مثبت بر بزرگترین چالشهای پیش روی مردم و کره زمین” است.

از 24 ژوئن ، مشتریان می توانند مارک را بصورت آنلاین و از فروشگاه Sephora خریداری کنند و در انگلیس ، Selfless از طریق uk.elflessbyhyram.com در دسترس است.

vlogger مستقر در هاوایی یکی از بالاترین میزان تعاملات را در میان “تأثیرگذاران پوست” در بستر ویدئو دارد و دارای 4.6 میلیون مشترک YouTube و نزدیک به 7 میلیون دنبال کننده در TikTok است.

یابرو گفت: “هدف من این است كه نه تنها با ایجاد مراقبت از پوست با كیفیت و با فرمولاسیون های باورنكردنی به افراد كمك كنم ، بلكه به مردم این فرصت را می دهم تا به دیگران در سراسر جهان كه تحت تأثیر برخی از بزرگترین مسائل جهانی شناخته شده برای نسل ما هستند ، توانمند شوند.”

به عنوان بخشی از اعتبار اخلاقی نام تجاری ، بخشی از فروش به موسسات خیریه Rainforest Trust و Water NGO Project Thirst اهدا خواهد شد.

این تیم هدف از حفاظت از بیش از 2500 جریب جنگل بارانی در برابر جنگل زدایی ، بازیابی بیش از 370،000 تن CO2 و تأمین بودجه پروژه ها در 60 جامعه در Eswanti ، آفریقا و همچنین دسترسی دائمی به آب تمیز 35000 نفر را تعیین کرده است.

بسته بندی تک ماده از نیشکر پایدار گواهی شده از برزیل ساخته شده است و جعبه های مقوایی بیرونی نیز از مواد بازیافتی و همچنین دارای تاییدیه FSC هستند.

کولت لاکتون و مارک کاری ، بنیانگذاران The Inkey List ، در بیانیه مشترکی گفتند: “از اولین ملاقات ما با هیرام ، ما می دانستیم که می توانیم چیزهای معناداری را با هم ایجاد کنیم.”

“همیشه با بله شروع کنیم ، ما جرقه دید خودگذشتگی هیرام را گرفتیم و چیزی ایجاد کردیم که تغییرات اجتماعی پایدار ایجاد خواهد کرد.

“همه ما ابرقدرتهای فردی خود را می شناسیم ، و آمیختن جادوی Hyram ، مارک تجاری و زرنگی ما و اشتیاق Sephora برای بالا بردن داستان ما به ما این امکان را داد تا معنای یک مارک زیبایی را به چالش بکشیم. شکستن هر قانون برای ایجاد حداکثر تأثیر برای مردم و سیاره.”

Yabro ، Laxton و Curry همچنین “استاندارد Selfless” را تهیه کرده اند ، یک کد رفتاری داخلی که متعهد می شود گزارش های نیم ساله را در مورد:

  1. منابع شفاف ، پایدار و بدون اتلاف بیش از حد منابع طبیعی.
  2. هوشیاری اقلیم از طریق اقدامات پیشگیرانه برای کاهش انتشار کربن مارک تجاری و سرمایه گذاری در برنامه هایی که CO2 را از جو حذف می کنند.
  3. اطمینان حاصل کنید که بسته ها خنثی از کربن بوده و کاملاً قابل بازیافت هستند.

اولین محصول تایید شده مارک ، سرم Retinol & Rainbow Algae است (RRP £ 28/30 دلار آمریکا).

این فرمول به عنوان “رتینول که برای ژنراتور Z دوباره اختراع شده است” برای کمک به هدف قرار دادن علائم آکنه و رنگ آمیزی زیاد ، توصیف می شود ، شامل 0.2٪ رتینول ، اسکوالان ، اسید ترانکسامیک ، رنگین کمان و ریز جلبک ها است.

ایثار اولین باری نیست که یابرو با The Inkey List همکاری می کند. در ماه آوریل ، آنها نسخه محدودی تولید کردند و اکنون کیت Changemaker را به فروش رساندند که مجموعه ای از محصولات مارک انگلیسی را در یک کیسه شستشو ارائه می داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>