آون گزارش می دهد 30 درصد افزایش در نمایندگی های انگلستان به دلیل بحران کووید

شرکت در این دوره آستانه درآمد خود را برای حمایت از نمایندگان انگلستان کاهش داده است

شرکت زیبایی Avon گزارش داده است که یک سال پس از ابتلا به بیماری همه گیر Covid-19 ، 30٪ افزایش در شرکت Avon Reps در پیوستن به تجارت خود در انگلیس مشاهده شده است زیرا مردم فرصت های جدید درآمد را کشف می کنند.

Broadfols Norfolk بسته را به صورت منطقه ای رهبری کرد ، زیرا تعداد نمایندگان در 12 ماه گذشته بیش از دو برابر شد (+ 233٪). برایتون و هوو و لوئز دومین و سومین “پایتخت های آون” انگلیس بودند.

افزایش ثبت نام های ثبت شده به دنبال داده های جدید دفتر آمار ملی انگلستان نشان می دهد که بیش از 1.72 میلیون نفر بیکار هستند و این نشان دهنده بحران شغل در انگلیس است.

Avon برای حمایت از نمایندگان خود در انگلیس در طول بحران و جلب افراد بیشتری در این نقش ، آستانه کسب درآمد از 90 پوند به فروش هر محصول را کاهش داده است. این به این معنی است که نمایندگان می توانند 15 درصد از فروش 1p و بالاتر سود کسب کنند.

آنجلا کرتو ، مدیر عامل شرکت Avon ، گفت: “تأثیرات اقتصادی همه گیری Covid-19 همچنان بر جوامع در سراسر کشور تأثیر می گذارد.”

“بیکاری همچنان در حال افزایش است ، بسیاری از خانوارها از درآمد کمتری برخوردار هستند و هزاران والدین در تلاشند تا تعادل مراقبت از کودکان یا تحصیل در خانه را با تعهدات کاری خود متعادل کنند.

“ما می دانیم که زنان به طور نامتناسبی متحمل بار اصلی این تأثیرات می شوند ، و در نتیجه ما شاهد افزایش علائم جدید Rep هستیم زیرا زنان به دنبال راه های جدید ، انعطاف پذیرتر برای کسب درآمد هستند.”

وی افزود: “آون دارای میراث غنی در زمینه توانمندسازی زنان برای کسب درآمد و یادگیری و کارآفرینی با شرایط خود است و موضوعی است که ما از زمان ابتلا به بیماری همه گیر بسیار بر روی آن تمرکز کرده ایم.

“طی 12 ماه گذشته ما آستانه کسب درآمد را کاهش دادیم ، به نمایندگان Avon خود در پذیرفتن فرصت های آنلاین آنلاین کمک کردیم ، آنها را با کارگاه های ویدئویی و نکات و اطلاعات بیشتر در مورد استفاده بیشتر از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان پشتیبانی کردیم.

“در حال حاضر فروش آنلاین در انگلیس بیش از دو برابر شده است ، در حالی که نمایندگان می توانند درآمد اضافی از دست رفته را در این شرایط دشوار تکمیل یا در برخی موارد جایگزین کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>