آوریل 2021 فال – پیش بینی عشق و شغلی

هر نشانه ای را بخوانید پیش بینی های فال 2021 فعلی برای دیدن آنچه که امسال در انتظار شماست یا بررسی کنید مشخصات شخصیتی هر علامت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زودیاک.

خوش آمدید به آوریل هوا گرمتر می شود و افراد بیشتری واکسینه می شوند. هنگامی که عطارد پچ پچ وارد برج حمل برجسته می شود شنبه ، 3 آوریل، همه ما آماده هستیم تا آنچه را می خواهیم بخواهیم. با اظهار نظرهای دلنشین و منفعل- پرخاشگرانه و با بیان قاطعانه نیازها. ماه جدید را در برج حمل بچرخانید یکشنبه ، 11 آوریل، زیرا این تاریخ شروع های جدید و شروع های جدید را نشان می دهد.

سیاره عاشق ونوس در ثور وارد ثور می شود چهارشنبه 14 آوریل، به همه ما کمک می کند که در عشق و رابطه جنسی متواضعانه عمل کنیم. این به این معنی است که به خرما “بله” بگویید ، برای خودارضایی بمانید و آنچه را در رختخواب می خواهید بخواهید.

فصل مجلل ثور به طور رسمی از آغاز می شود دوشنبه 19 آوریل. در همین روز ، پیام رسان مرکور نیز وارد علامت زمینی سخت کوش می شود. از آنجا که زهره ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی بر برج ثور حکمرانی می کند ، چند هفته آینده همه چیز در مورد مراقبت و مراقبت از خود است. گاو نر همچنین در مورد وفاداری ، اطمینان و سخت کوشی است. بسیاری از ما برای اولین بار در یک سال اکنون در اطراف دوستان خود خواهیم دید. اگر با عزیزان خود ارتباط برقرار نکردید ، احساس بدی نداشته باشید. این فقط بخشی از تأثیرات همه گیری است. فقط به یاد داشته باشید که هنگام اتصال مجدد به آنها بگویید که برای شما چقدر معنی دارند ، زیرا آوریل می خواهد احساسات ما را در مورد دیگران با دیگران برقرار کنیم.

سیاره جنگجو مریخ وارد مراقبت از سرطان می شود جمعه 23 آوریل، به ما کمک می کند تا در امور مربوط به خانه برای خود بایستیم. این ممکن است به معنای خارج شدن از یک وضعیت زندگی باشد که به درد شما نمی خورد یا در نهایت به شریک زندگی خود بگویید که می خواهید با آنها زندگی کنید. از ماه کامل روشن در عقرب استفاده کنید دوشنبه ، 26 آوریل چه آن به معنای عشق ورزیدن با یک شریک زندگی یا تجمل گرایی در حمام هنگام خواندن کتاب مورد علاقه خود است. پلوتو ، سیاره مرگ و تولد دوباره ، سالانه عقب مانده خود را آغاز می کند سه شنبه ، 26 آوریل، جایی که تا آنجا بماند چهارشنبه ، 6 اکتبر. در طول این ماه ها ، از ما خواسته شده که عادت های بد را کنار بگذاریم و قبل از اینکه جهان این کار را برای ما انجام دهد ، به شیاطین خود خطاب می کنیم. اما این عقب گرد هر ساله اتفاق می افتد ، بنابراین زیاد استرس نکنید. فقط از طریق آن نفس بکشید و خوب خواهید شد. مقداری توت فرنگی با روکش شکلات بخورید تا فصل توروس را جشن بگیرید و اگر می توانید زهره را گرامی بدارید. ماه بعد میبینمت!

پیش بینی های آوریل توسط علامت زودیاک

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

شما در فکر تغییر وضعیت زندگی خود در این ماه هستید ، برج حمل ، که حتی ممکن است به معنای زندگی در کنار یک شریک زندگی باشد. فقط مطمئن شوید که به نیازهای خود ضربه زده اید. همه ما مجبور بوده ایم در طی COVID فداکاری کنیم ، اما اشکالی ندارد که خودتان را ثابت نگه دارید و به دنبال آنچه می خواهید بروید. شما می توانید بعضی اوقات رئیس باشید ، بنابراین فقط به یاد داشته باشید که از مهارت های ارتباطی مثر استفاده کنید. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

شما یکی از سخت کوش ترین علائم زودیاک هستید ، اما آیا آنچه را که سزاوار آن هستید ، دریافت می کنید؟ آوریل به شما کمک می کند ارزش خود را ، هم در کار و هم در روابط شخصی ، جویا شوید. از ماندن در روابط گذشته از موعد مقرر خود مراقب باشید ، زیرا گاهی اوقات وفاداری را برای عشق اشتباه می گیرید. در این ماه از بیرون رفتن از پوسته خود نترسید. بالاخره فصل شماست! طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

شما پروانه اجتماعی زودیاک هستید و عاشق لاس زدن و سبک نگه داشتن آن هستید. پس چرا آوریل همه احساسات را دارید؟ مانند بسیاری از ما ، همه گیری اولویت های شما را تغییر داد. نگران نباش – تو می توان همه چیز را در اختیار داشته باشید ، فقط باید کلمات را پیدا کنید تا به درستی خود را بیان کنید و آنچه را که نیاز دارید درخواست کنید. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

آوریل آغازگرهای جدید مهیج ، سرطان ، مانند تماس یا ایمیل حرفه ای است که منتظر آن بوده اید. اگر به دنبال پول بیشتر هستید ، ماه کامل در عقرب در پایان ماه زمان مناسبی برای آزمایش جادوی جنسی است ، یا تجلی فراوانی به هر طریقی که برای شما مفید باشد. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

لئو (23 جولای – 22 آگوست)

بله ، شما معمولاً حق با لئو دارید ، و در حالی که افسانه به نظر می رسید نظر خود را بیان می کنید. اما این بدان معنا نیست که دیدگاه های شما نمی توانند همراه شما تکامل ، تغییر و رشد پیدا کنند. در این ماه ، برای یادگیری از دیگران باز باشید. اگر می توانید این کار را انجام دهید ، آماده شوید ، زیرا زندگی اجتماعی شما برای درمان است. شما افراد جدید و جالب را ملاقات خواهید کرد و حتی اخبار حرفه ای سخاوتمندانه دریافت خواهید کرد. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

باکره (23 آگوست – 22 سپتامبر)

راه های زیادی برای دوست داشتن وجود دارد ، عزیزم باکره ، و آوریل از شما می خواهد دامنه خود را گسترش دهید. اگر به این فکر کرده اید که جهت گیری یا جنسیت خود را کاوش کنید یا یک قالب رابطه جدید را امتحان کنید ، این ماه برای شروع سفر است. ممکن است اوضاع کمی احساسی شود ، اما به یاد داشته باشید ، نشان دادن احساسات درست است! طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

به عنوان نشانه ای از تعادل ، وقتی زندگی عاشقانه شما پایدار است ، خوشبخت ترین هستید و آوریل این را به ارمغان می آورد. بله ، ارگاسم هایی به راه شما می آیند ، اما با نظم زندگی شخصی خود ، شما همچنین آماده هستید که بر روی حرفه خود تمرکز کنید. وقت آن است که پول بدست آوریم ، ترازو. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

می توانید کمی شدید ، عقرب. در این ماه از خود بپرسید: آیا واقعاً دلیلی برای پارانوئید بودن دارید یا فقط به دنبال دردسر هستید؟ هنگامی که یکی از سیارات حاکم شما ، پلوتو ، به سمت واپس گرایی پیش می رود ، شما مجبور خواهید شد چیزهایی را که لازم نیست نگران آنها باشید را رها کنید. آوریل همچنین لطافت و صمیمیت را به همراه دارد ، که به شما در این سفر کمک می کند. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

افتخار شما می تواند مانع از آسیب پذیری باشد ، قوس ، و شما می توانید کمی بازتر باشید. آوریل از شما می خواهد که دوستان و عاشقان خود را وارد کنید ، و در عوض ، نوید یک بازده بزرگ را می دهد. سیارات در اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا در مراقبت از خود باشید تا بتوانید از تمام فراوانی های موجود در راه خود لذت ببرید. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

از کاندوم ، روان کننده و رژ لب ضد بوسه تهیه کنید ، زیرا ماه آوریل برای زندگی جنسی شما ، برج جدی بسیار بزرگ است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با محبت خود کمی بیانگر باشید. مانند بسیاری از ما ، شما به دلیل همه گیری از دوستان جدا شده اید ، اما این ماه فرصتی برای سرانجام رسیدن به عقب به وجود می آورد. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

به کنار جادوگر خود ضربه بزنید و با یک آیین نظافت بهار ، دلو ، خانه خود را صنوبر کنید. دور بودن از طبیعت می تواند شما را برای برخی مرموز و مطلوب کند ، اما هنوز هم باید بدانید که چگونه به طور موثر برقراری ارتباط کنید. در پایان ماه ، پلوتون وارونه از شما می خواهد که این تعادل را پیدا کنید. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

شما شایسته عاشقانه و رابطه جنسی داغ هستید ، ماهی ها. به نظر می رسد همه این را می دانند اما شما! آوریل از شما می خواهد که ناامنی ها را از بین ببرد و مانع داشتن همه آنها می شود. و صحبت از داشتن همه اینها ، ماه با کمی کمک از پیام رسان مرکوری با برکت مالی آغاز می شود. طالع بینی کامل آوریل خود را اینجا بخوانید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>