آن هاتاوی موهای پرده ای بادشکن و برجسته های بلوند را نشان می دهد – عکس را ببینید

با دیدن همه افراد در جستجوی مدل موی تابستانی جدید و بهبود یافته ، هر موی عالی که در اینستاگرام منتشر می شود الهام قابل توجهی است. آن هاتاویجدیدترین ظاهر مویی است که ما صرفه جویی می کنیم بنابراین می توانیم از آرایشگران خود بخواهیم که هرچه سریعتر آن را برای ما بازسازی کنند. در یک پست اینستاگرامی در تاریخ 6 آوریل ، این بازیگر موهایش را که دارای برجسته بور عسلی است ، با حداقل آرایش (یا بدون) ، عینک آفتابی فوشیای بزرگ ، یک بطری بزرگ آب و یک ژاکت بمب افکن جفت کرده است – ظاهری ایده آل برای انجام وظایف.

قبلاً ما را در ژانویه (که صادقانه به نظر می رسد یک قرن پیش باشد) ما را تحریک کرده است ، هنگام تبلیغ فیلم خود ، با موی چتری های فرانسوی ، دختران فرانسوی قفل کردن، آخرین سلفی هاتاوی نشان می دهد که چگونه می توان موهای پرده ای را پوشید – که اگر به نوعی آن را نشنیده اید ، این روزها بسیار مرسوم ، مد روز است – برای بیرون رفتن های روزمره برخلاف رویدادهای رسمی. حاشیه بادگیرش که قسمت خود را به پهلو می پوشد کاملا صورت او را قاب می گیرد و لمس قابل توجهی از عدم اطمینان فرانسه را به ظاهر او می افزاید. در حقیقت ، خواننده / ترانه سرای مشهور فرانسوی ، فرانسوا هاردی به ذهن خطور می کند. نکات برجسته بلوند در طول طول فقط به اثر افزوده است.

اگر شما ، مثل میلیونها نفر خارج از خانه که هنوز هستند ، هنوز روی باند واگن پرده قدم نزده اید ، این نشانه شماست. همین حالا با آرایشگر خود تماس بگیرید. شما اراده انصافاً خیلی بیشتر از وقت خود را برای خشک کردن ضرب و شتم صرف کنید ، اما ما فکر می کنیم همه ما می توانیم توافق کنیم که نگاه بادگیر هاتاوی اثبات ارزش آن است.

این داستان در اصل در ظاهر شد وگ انگلیسی.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، آن هاتاوی را ببینید که 9 کار را امتحان کرده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>