آنچه که انقلاب تابستانی 2021 به معنای آن است و چگونه می توان آن را جشن گرفت

همانطور که می توانید تصور کنید ، در دوران باستان ، زمانی که به نظر می رسد خورشید در آن ساکن بوده است ، دلیلی برای جشن گرفتن بوده است. طبق الماناک کشاورز ، در مصر باستان ، انقلاب تابستانی همزمان با طغیان رود نیل اتفاق افتاد. آنها باید از جامعه خود محافظت می کردند و برای سیل برنامه ریزی می کردند ، بنابراین در نتیجه ، سال نو مصر در زمان انقلاب آغاز شد. علاوه بر این ، ایرلندی ها در آستانه انقلاب برای سنگهای قیمتی و طلا که با خورشید مرتبط است به شکار رفتند (نقره با ماه همراه است). و ، بله ، در صورت تعجب ، انقلاب نیز با جشن های نیمه تابستان همزمان می شود ، معروف ترین آن در استون هنج ، که مانند فیلم پر از گل است نیمه تابستان.

چگونه می توانم انقلاب تابستانی را جشن بگیرم؟

انقلاب تابستانی همچنین شروع فصل سرطان است که از همان زمان آغاز می شود دوشنبه ، 21 ژوئن به پنجشنبه 22 جولای. سرطان های مهربان در حال پرورش هستند ، اما همچنین می دانند چه وقت از آن پنجه های خرچنگ استفاده کنید. فصل سرطان گاهی اوقات می تواند خلق و خوی مالیخولیایی و غم تابستان را به همراه داشته باشد ، اما همچنین در مورد گردهم آوردن دوستان و خانواده – انتخاب شده یا خون – است. در حالی که انقلاب تابستانی کاملاً مربوط به خورشید است ، ماه سرطان توسط نقره اداره می شود. در حالی که خورشید به بالاترین نقطه خود در آسمان می رسد ، ماه به کمترین حد خود می رسد ، که باعث می شود هر دو منظره ای باشند.

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>