آنچه نشانه ماه شما برای شخصیت احساسی شماست

علامت ماه شما بینشی پویا از روان شما ایجاد می کند ، بنابراین ایجاد رابطه با این مکان بسیار مهم است. دریغ نکنید که تفسیرهای خود را در مورد اینکه چگونه انرژی های مختلف سیاره ای در نمودار تولد شما مخلوط می شوند ، ایجاد کنید. تجزیه و تحلیل دقیق از نشانه های ماه همیشه نیاز به یک غوطه وری عمیق در روح دارد ، و هنگامی که به خود دلسوزی صادقانه نشان دهید ، نشانه ماه شما همیشه انرژی خواهد گرفت.

و البته ، مانند همه چیزهای طالع بینی ، درک نشانه ماه شما عمدتا یک روش جادویی برای سرگرمی است. اگر به تثبیت احساسات یا آسیب دیدگی در روند کار نیاز دارید ، لطفاً از یک درمانگر معتبر کمک بگیرید (اما به هر حال آزاد باشید علامت ماه خود را با آنها به اشتراک بگذارید).

صفات مرتبط با 12 نشانه ماه

علامت ماه شما ویژگی های انعکاسی هر یک از نشانه های طالع بینی را دارد – با ریختن نمودار زایمان یا استفاده از یک ماشین حساب مخصوص علامت ماه ، آن را پیدا کنید. (به یاد داشته باشید ، ماه هر دو تغییر می کند و a نیم روز ، بنابراین زمان دقیق تولد شما بسیار مهم است.) هنگامی که خود را شناختید ، از این توصیفات معانی نشانه ماه به عنوان نقطه پرش برای کاوش بیشتر استفاده کنید.

برج حمل

اولین نشانه از زودیاک ، برج حمل به دلیل برخوردی تکانشی و آتشین شناخته می شود. به همین ترتیب ، متولدین ماه برج حمل نیز اغلب با سردرد گرم امضا مشخص می شوند. قمرهای برج حمل می دانند که چه می خواهند (یا حداقل آرزوهایشان می تواند) احساس کردن مانند نیازها). آنها از لحاظ هیجانی ، هیجان ، خودانگیختگی و پیروزی راضی هستند ، و این برای آنها معنایی ندارد. داشتن یک ماه برج حمل می تواند احساس کند که یک کودک زیبا و در عین حال مزاج در درون شما زندگی می کند که همیشه باید اول کار را انجام دهد و به خواسته های خود برسد. چالش آنها ادغام این قدرت با بلوغ دیگر ، اغلب مکانهای قرار دادن نشانه زمین است.

ماه ثور

تاج یکی از عاطفی ترین علائم زودیاک است. کسانی که با یک ماه برج ثور به دنیا می آیند از محیط های دنج ، وعده های غذایی خوشمزه و ابراز تجمل اشباع می شوند. ماه ثور یک موجود عادت است و همیشه ثبات را بر تغییر ترجیح می دهد. یک ماه ثور می تواند زمین را فراهم کند ، به ویژه در مقابل خورشید با علامت احساسی آب.

ماه جوزا

جوزا به جبران خیر معروف است (به هر حال ، این علامت هوا توسط عطارد اداره می شود). یک جوزا خود را با حقایق و اطلاعات مستدل می کند ، بنابراین ارتباط برای افرادی که در زیر ماه جوزا به دنیا می آیند در درجه اول اهمیت است. حیاتی است که قمرهای جوزا دارای مجاری برای بیان هستند: آنها باید بداخلاقی خود را جشن بگیرند و در جوامع مختلف معاشرت کنند. انرژی جوزا به توجه و نگهداری زیادی احتیاج دارد ، بنابراین کسانی که دارای قمرهای جوزا هستند باید اطمینان حاصل کنند که شخصی همیشه مراقب آنها است.

ماه سرطان

ماه بر سرطان حاکم است ، بنابراین به عنوان نشانه ماه ، سرطان در اقامتگاه سیاره خود قرار دارد. کسانی که در این مهمان متولد می شوند بسیار تحت تأثیر محیط اطراف خود قرار می گیرند و می توانند بلافاصله انرژی اتاق را بخوانند. همانطور که ماه دائماً در حال تغییر است ، احساسات آنها همیشه در جریان است. برای ماه سرطان مهم است که همیشه احساس امنیت و حمایت کند ، بنابراین کسانی که دارای ماه اقامت در سرطان هستند عاقلانه خواهند بود که یک حلقه داخلی قابل اعتماد از خانواده و دوستان خود را حفظ کنند.

لئو مون

خورشید تحت کنترل خورشید است ، اما در قرار دادن ماه ، این علامت آتش باید دو برابر بیشتر کار کند تا مطمئن شود که قابل مشاهده است. ماه لئو یک روح خلاق است ، گرما ، سخاوت و (به طور طبیعی) مخاطب به آن دامن می زند. ماه لئو از گرفتگی احساس تنفر می کند ، بنابراین کسانی که در این مهمان متولد می شوند باید مراحلی را پیدا کنند که بتوانند در آن هدیه های ذاتی خود را تقسیم کنند. اگر یک ماه لئو مورد غفلت قرار بگیرد ، ممکن است آن ها مانند ملافه ها رفتار کنند تا زمانی که مورد توجه خود قرار بگیرند. کسانی که قمرهای لئو دارند در نهایت به خاطر چیز یا چیز دیگری معروف می شوند.

ماه باکره

باکره تحلیلی ترین علامت زودیاک است. بر این اساس ، افرادی که مکان ماه باکره را دارند از نظر منطق ، سازمان و ساختار راضی هستند. قمرهای دوشیزه در ایجاد سیستم های پویا و جامع برای خود و حتی شاید مهمتر از آن برای دیگران بسیار سرآمد هستند. آنها دوست دارند مفید باشند و همیشه وقتی از راه های عملی مشارکت می کنند ، برآورده می شوند. قمرهای بکر به آرامش زیادی احتیاج دارند ، زیرا ذهن آنها هرگز از نگرانی باز نمی ایستد. کسانی که دارای قمرهای بکر هستند باید یک تمرین ذهن آگاهی را انجام دهند ، مراقبه کنند و با یک درمانگر کار کنند تا افکار مضطرب را از خود دور کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>