آنچه آرایشگران میا نیل و جامیکا ویلسون می خواهند بعدی برای هالیوود باشد – مصاحبه

“همیشه برای من جالب بود وقتی با مردم صحبت می کردم و آنها می گفتند:” دیدن ویولا برای من سخت بود “… آنها به نوعی همان نظراتی را می دهند که مردم ، [Ma Rainey]، “نیل می گوید.

در کنار هم قرار دادن شکل گیری تغییر شکل دیویس به Ma Rainey ، تیم آرایش و موی سه گانه – در کنار طراح لباس آن روت ، که برنده اسکار بهترین طراحی لباس برای این فیلم شد – از هفت تصویر که در تحقیقات یافتند ، نیز ساخته شد. به عنوان توصیفات بی شماری از ارائه خواننده بلوز. نیل می گوید که در زمان کار ما رینی ، او اغلب به عنوان “زشت ترین زن در نمایش تجاری” توصیف می شده است ، و گرچه “زشت” کلمه ای نیست که نیل برای توصیف کسی استفاده می کند ، تیم نمی تواند آن را نادیده بگیرد. به گفته ویلسون ، ویولا نیز به آن خم شد.

ویلسون می گوید: “ویولا عاشق یک تحول است. او عاشق واقعی بودن شخصیتش است. او می خواهد چیز واقعی و واقعی را به شما بدهد … او کسانی را که بازی می کند به آنها کانال می دهد.”

ویلسون در اواخر امور ، ابتدا برای بازیگر Keke Palmer در این نمایش ، یک ظاهر طراحی را برای مشاهیر آغاز کرد جکسون واقعی ، جانشین. او اکنون 12 سال است که آرایشگر شخصی دیویس است. در همین حال ، مقدمه Neal در سبک سازی سرگرمی پس از کالج ، پس از کارآموزی در یک برنامه کارآموزی حرفه ای در مدرسه Juilliard نیویورک بود. او فکر کرده بود که باید سالها صبر کند تا موهایش را در برادوی بکشد ، اما این اتفاق در دوره کارآموزی رخ داد و کار او خیلی زود رو به ترقی گرفت. اما 10 سال پیش بود ، هنگامی که او با روت آشنا شد ، نیل گفت که حرفه او به طرز چشمگیری تغییر کرد.

نیل می گوید: “او مرا تولید كرد و پشت میزهایم با افرادی نشست كه من هرگز فرصتی برای عبور از آنها نداشتم. چیزی كه هیچ كس در مورد آن صحبت نمی كند این است كه واقعاً كبوتر شدن در این تجارت آسان است.”

به این معنی ، نیل به این معنی است که می توان فرصت هایی را برای آرایشگران و آرایشگران سیاه پوست برای کار در نمایش هایی فراتر از نمایش هایی که دارای همه بازیگران سیاه پوست است محدود کرد.

“این غیر معمول است. بسیاری از اوقات مردم این کار را می کنند [say] خوب ، ما در حال انجام یک نمایش سیاه هستیم ، ما می خواهیم یک فرد سیاه پوست را برای این کار استخدام کنیم. نیل می گوید: “برای من ، مثل این است که … من قطعات دوره ای را دوست دارم ، همه چیز را دوست دارم ، من تحقیق را دوست دارم.”

ویلسون معتقد است که این صنعت باید عمیق تر شود و به محدودیت های تولید کنندگان سبک سیاه در ریشه برسد. مطمئناً ، مانند هر نوع نمایندگی ، این هرگز در مورد یک تولید نیست ، بلکه به یک چشم انداز کل صنعت مربوط می شود که موانع ورود را برای سیاه پوستان دشوار می کند – از محدودیت های مالی گرفته تا عدم مواجهه با فرصت های شغلی در این زمینه. در ژانر داستانهایی که چگونگی عدم تنوع در آرایش و استایل می تواند باعث شکست بازیگران سیاه پوست در صحنه شود ، از ستاره ها گرفته تا نقش های مکمل و موارد اضافی ، هیچ کمبودی ندارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>