آنا د آرماس بازیگر فیلم Blade Runner برای استی لودر قدم برمی دارد

او به سری جذاب مدل ها و بازیگران زن از جمله کارلی کلوس و کارولین مورفی می پیوندد و اولین حضور خود را برای راه اندازی عطر جدید Estée Lauder انجام می دهد

آنا د آرماس بازیگر کوبایی توسط Estée Lauder برای نقش سفیر مارک مورد استفاده قرار گرفت.

32 ساله Blade Runner ستاره در کمپین های تلویزیونی ، فروشگاهی و چاپی برای سنگین وزن زیبایی فرانسوی ظاهر خواهد شد.

اولین کنسرت وی به عنوان چهره Estée Lauder برای راه اندازی عطر جدید خواهد بود که انتظار می رود در اواخر این ماه آغاز شود.

همچنین برای نقش خود در شناخته شده است چاقوها بیرون، او برای بازی در نقش مرلین مونرو درام بیوگرافی جدید درباره “بمب بور” دهه 1950 انتخاب شده است طلایی که در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

استفان دو لا فاوری ، رئیس گروه شرکت های Estée Lauder گفت: “ما از استقبال آنا از مارک Estée Lauder خوشحال هستیم.”

“داستان او در مورد غلبه بر موانع رسیدن به آرزوهایش و تبدیل شدن به یک بازیگر توانا الهام بخش زنان سراسر جهان است و استعداد ، گرما و زیبایی او انرژی جدیدی را به برند وارد می کند.”

د آرماس کار خود را در بومی کوبا آغاز کرد و در 18 سالگی برای بازی در درام محبوب نوجوانان به مادرید ، اسپانیا نقل مکان کرد متقابل از سال 2006 تا 2010.

در سال 2014 ، او برای نزدیک شدن به صحنه هالیوود نقل مکان کرد و در لس آنجلس ، ایالات متحده مستقر شد.

دی آرماس گفت: “من افتخار می كنم كه از چنین برند برجسته ای نمایندگی می كنم.”

“من در کوبا که بزرگ شده ام ، واقعاً داستان خانم Estée Lauder را تحسین می کنم و با او ارتباط برقرار می کنم. او فهمید که شما باید سخت تلاش کنید تا رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید.

“همه آنچه او انجام داد الهام بخش بود و هنوز هم الهام بخش است.

“من افتخار می کنم که بخشی از آن میراث شدم و داستان او را به اشتراک می گذارم.”

او به ستیزه جویی جذاب استی لودر از جمله کارلی کلوس ، آنوک یایی ، بیانکا براندولینی د آدا ، کارولین مورفی و دیانا پنتی پیوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>