آناستازیا بورلی هیلز ابزار آرایش و آرایش نرم افزار Brow – بررسی

فرم دادن ، آرایش و پر کردن ابروهای خود بسیار بیشتر از آنچه مردم تصور می کنند مهارت دارد. گاهی اوقات چنان در کامل ساختن آنها پیچیده می شوید که در نهایت راه خود را به طاق های کم سن و سال جوان می برید. یا اینکه با pomade کمی غرور می کنید و با اوژن لوی دوقلوی تصادفی می شوید. این اتفاق برای بهترین ما حتی سردبیران زیبایی می افتد ، زیرا ما به سادگی حرفه ای نیستیم (و این درست است). حتی با در نظر گرفتن تمام اقدامات ایمنی لازم ، مراجعه حضوری به متخصص ابرو به دلیل بیماری همه گیر این روزها می تواند اضطراب آور باشد. و بعضی از افراد به هیچ وجه توانایی انجام قرارهای منظم با یکی را ندارند – بنابراین آناستازیا بورلی هیلز برنامه گسترده آرایش ابرو را توسعه داده است که برای کمک به شما در خانه در سطح متخصص طراحی شده است.

برنامه Brow، که از اول مارس در iOS و Android در دسترس است ، هدف آن این است که با ارائه راهنماها ، نکات ، توصیه های محصول و موارد دیگر برای برداشتن ، پیرایش و آرایش ، به کاربران خود کمک کند تا ابرو کامل شخصی خود را بدست آورند. در بیشتر موارد ، این یک ابزار واقعیت افزوده است – و این نویسنده سهم مناسبی از آن را امتحان کرده است – اما آناستازیا ویژگی های بسیار دیگری را به میز می آورد که ما در کاهش آن فقط به همان برچسب مردد هستیم.

تجربه برنامه همه چیز با یک مسابقه سریع درباره ابروهای شما شروع می شود: شکل ظاهری آنها در حال حاضر ، شکل ظاهری شما برای آرایش و استفاده از آرایش ابرو چقدر است. از آنجا ، برنامه شما را به صفحه اصلی خود راهنمایی می کند ، جایی که سه گزینه اصلی را خواهید دید. اولین مورد شما را به ویژگی امتحان واقعیت افزوده می رساند ، که با استفاده از آن می توانید سبک و رنگ ابرو را که برنامه به صورت “بهترین ابرو” انتخاب کرده است ، بر اساس آن مسابقه و ویژگی های فیزیکی مانند رنگ مو مشاهده کنید. . در صورتی که مورد دیگری را بهتر می پسندید ، می توانید گزینه های سبک و رنگ دیگر را جابجا کنید.

سپس می توانید به ویژگی دوم صفحه اصلی ، Look Library ، کاتالوگ آموزش های اختصاصی ابرو برای سبک ها و اشکال مختلف بروید. به صفحه اصلی ، همچنین می توانید تاریخچه روش طلایی با علامت تجاری ، موسس نام تجاری معروف آناستازیا Soare را برای تعیین “چاپلوس ترین” ابرو برای همه (بعداً در مورد آن بعداً) یاد بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>