آلیسا ادواردز آماده است تا اولین نمایش خود را در West West انجام دهد – مصاحبه

صحبت های زیادی در مورد چگونگی پدید آمدن بیماری همه گیر در بهداشت برخی از افراد انجام شده است. افرادی وجود دارند که دوش کمتری را انتخاب می کنند ، زیرا ، در حالی که افراد کمتری هستند ، آنها واقعاً نیازی به این مسئله نمی بینند.

بسیاری دیگر گاهی از دئودورانت دور می مانند. همانطور که گابریل یونیون گفت ای!“تانیا راد در جوایز موسیقی بیلبورد 2021 ،” من از اینکه بیرون از خانه هستم و مدام دئودورانت می کنم بسیار خوشحالم. ” این احساسی است که اکنون با کاهش محدودیت های COVID (در حال حاضر) و مردم از فعالیت های تابستانی لذت می برند ، برای بسیاری از ما به خانه می آید.

به طور طبیعی ، مارک ها نیز از این آزادی تازه کشف شده مردم بهره مند می شوند. با عادی شدن مواردی مانند دیدن دوستان و خانواده ، رفتن به مهمانی ها و حتی مراجعه به مطب ، آنها همچنین از ما می خواهند که سعی کنیم و به روال عادی بهداشت خود برگردیم – مانند استفاده از مایع خوشبو کننده.

Degree ، مارک خوشبو کننده داروخانه ، در حال فشار دادن به کمپین #MoveAgainWithDegree برای الهام بخشیدن به مردم برای بیرون رفتن ، تفریح ​​، حرکت و البته استفاده از دئودورانت هنگام انجام این کار است. این برند از نوازنده درگ ، صاحب مدرسه رقص و معلم بهره گرفته است آلیسا ادواردز برای کمپین. نصب ، زیرا اگر کسی نحوه حرکت را بلد باشد ، این ادواردز است. ملکه ، خواهر جاستین جانسون ، از اولین حضور خود در قلب کشور زبان زد مسابقه کشیدن RuPaul فصل پنج ، سپس دوباره در تمام ستارگان فصل دو مدرسه رقص او ، Beyond Belief Dance Company ، موضوع یک سری Netflix بود ، ملکه ی رقصان.

همانطور که برای بسیاری از مجریان کشیدن اتفاق افتاده است ، همه گیری کاملاً تجارت را متزلزل کرده و افراد را مجبور به تجدید گروه کرده ، در مورد رویکرد شغلی خود تجدید نظر کرده و به درون خود کشیده اند. ادواردز با جذابیت با تأمل در سال گذشته ، اولین حضور وی در West End لندن با آلیسا ، خاطرات یک ملکه!و مسافرت با آرایش زیاد (در هنگام شیوع بیماری همه گیر).

جذابیت: بیایید در مورد این مشارکت با درجه صحبت کنیم. این چگونه به هم پیوست و چرا برای شما بسیار مهم بود که با آنها شریک شوید؟

آلیسا ادواردز: وقتی این موضوع به میز کار من آمد ، هشتگ #MoveAgainWithDegree برای من کاملاً برجسته بود. من می توانم بگویم ، من یک محرک و یک تکان دهنده هستم. به عنوان یک مجری صحنه ، یک معلم و مربی ، سال گذشته برای همه ما بسیار تلاش کرد. به خصوص برای افراد در صنعت و کار / اشتیاق من. سال گذشته برای افراد صنعت من بسیار سخت بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>