آغشته به پودر در مقابل مانیکور ژل: تفاوت های اساسی در دانستن – توصیه های متخصص

ماندگاری مانیکورهای پودری عموماً بیشتر از نمونه های ژل خود هستند. برای اینکه شما درک کنید که فرمول پودر آغشته شده سفت شده چقدر قوی است ، دبورا لیپمن ، مانیکور و بنیانگذار نام و نام خانوادگی مراقبت از ناخن و خط رنگ ، توضیح می دهد که “پودرهای آغشته با استفاده از چسبی به نام سیانو اکریلات پیوند می خورند ، که همچنین اصلی ترین آن است ماده تشکیل دهنده چسب Krazy. ” رابینسون توضیح می دهد که برای خاص تر شدن ، سیانوآکریلات ها “یک خانواده چسب های قوی عمل می کنند.” پودر غوطه وری را می توان رزینی با پایه چسب در نظر گرفت که وقتی در معرض هوا قرار می گیرد سفت می شود (درست همانطور که حدس می زدید چسب واقعی است).

به بیان ساده ، پلیمرهای پودر آغشته قویتر از آنهایی هستند که در ژل لاک یافت می شوند ، بنابراین ، مانیکورهای غوطه وری عموماً بیشتر دوام می آورند – در صورت مراقبت صحیح تا پنج هفته.

خط پایین: مانیکور ژل به طور معمول بین دو تا سه هفته طول می کشد ، در حالی که مانیکور پودر آغشته می تواند تا پنج (با آماده سازی مناسب ، استفاده و نگهداری مناسب) ادامه یابد.

3. روند حذف

طبیعت مانیکور پودر آغشته به اکریلیک ، چند لایه (ضخیم) می تواند ماندگاری آنها بیشتر از ژل را تضمین کند ، اما به این معنی است که پاک کردن آنها دشوارتر است.

کینگ توضیح می دهد: “به طور کلی ، پاک کردن ژل لاک بسیار آسان تر از پودر آغشته است.” “هر دو باید خیس بخورند ، اما پودر آغشته شدن بیشتر طول می کشد.” هم برای ژل و هم برای پودر آغشته ، می خواهید حداقل 30 دقیقه مداد بکشید – چه در آرایشگاه ناخن و چه در خانه – تا کار به پایان برسد.

فرآیندهای حذف برای هر دو ماهیت مشابه دارند. ابتدا لایه فوقانی لاک را با یک ناخن درشت به آرامی از بین می بریم ، سپس ناخن ها را در محلول استون خیس می کنیم. برای ژل ها می توان این کار را از طریق پنبه های آغشته به استون انجام داد ، اما لازم است انگشتان را مستقیماً در یک کاسه استون خیس کنید تا پودر آغشته شود به طور معمول ناخن های شما باید بین 10 تا 20 دقیقه غوطه ور شوند.

خط پایین: به دلیل خاصیت غلیظ ، چند لایه و اکریلیک مانند ، حل و از بین بردن پودر دیپ طولانی تر از لهستانی ژل است.

4. آسیب احتمالی ناخن ها

بی حوصلگی در طول فرآیند از بین بردن می تواند باعث آسیب ناخن با استفاده از ژل لاک و پودر آغشته شود. لیپمن توضیح می دهد: “هر دو مانیکور پتانسیل آسیب رساندن به بسترهای ناخن شما را دارند ، به خصوص در فرآیند برداشتن.” وی افزود: بسیاری از افراد در مدت زمان حل شدن ژل بی تاب می شوند و در نهایت لاك را بیرون می آورند كه در نتیجه به ناخن آسیب می رساند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>