آغاز دوره جدید کلاژن سازی

LipoTrue با ارائه Col-Frag بازسازی شده در دوره جدید کلاژن سازی این نیازها را پوشش می دهد

چه ماشین تحریر باشد ، چه رژ لب قرمز یا لباس مشکی ، کلاسیک ها به لطف سابقه بی نظیر کیفیت ، ظرافت و کارآیی ، در بازارهای مختلف به یکی از موارد ضروری تبدیل شده اند.

اگر یک کالای کلاسیک برجسته بیش از هر چیز در بازار لوازم آرایشی وجود داشته باشد ، این کلاژن است ، چه در نوع پروتئین آن ، چه اسیدهای آمینه هیدرولیز شده و چه به عنوان یک ماده تقویت کننده کلاژن. مصرف کنندگان مشتاق فرمولاسیون های مراقبت از پوست با ادعای کلاژن هستند و نسبت به این محصولات که به آنها برای مراقبت های روزمره شخصی خود اعتماد دارند ، وفاداری پیدا می کنند.

با این حال ، نیازهای آنها در حال تکامل است و خواستار پایداری ، حیوان دوستی و اثر حتی بالاتر است. بنابراین ، کلاژن سنتی که از حیوانات (مانند گاو یا ماهی) بدست می آید ، شاهد ظهور کلاژن مصنوعی ، مولکولهای بیومیمتیک و کلاژن نوترکیب تولید شده توسط مخمرها ، باکتریها یا فرهنگ سلولهای گیاهی است.

LipoTrue با ارائه Col-Frag بازسازی شده در دوره جدید کلاژن سازی این نیازها را پوشش می دهد. Col-Frag remastered یک قطعه کلاژن نوع I است که در گیاهان وحشی به عنوان کارخانه های زیستی تولید می شود.

این پلت فرم منحصر به فرد و فناوری پایدار اجازه می دهد تا مولکولی یکسان با قطعه ای از توالی کلاژن نوع I انسان ، با هیدروکسیلاسیون مناسب پس از ترجمه که کاملاً کاربردی است ، بدست آورید.

Col-Frag بازسازی شده به عنوان یك عنصر سازنده كلاژن عمل می كند و به عنوان یك تقویت كننده كلاژن عمل می كند ، درم و اپیدرم را سفت می كند و از پیری جلوگیری می كند. این یک اثر هم افزایی و یک اثر برتر نسبت به Ascorbyl Glucoside در کاهش چین و چروک ، ایجاد لیفت صورت و افزایش روشنایی پوست را نشان داد.

مفهومی بازسازی شده از کلاژن ، برای دوره جدید کلاژن.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>