آزمایشگاه گیاه شناسی از ظاهر جدیدی رونمایی می کند

Botanical Lab محدوده مراقبت از پوست ضد لک ، قابل استفاده و سودمند است

Botanical Lab ، مارک ضد لک پوست ، با معرفی بسته بندی جدید و جدید در سراسر نمونه کارها ، که هم اکنون در دسترس است ، چهره خود را تازه کرده است.

Botanical Lab یک محدوده مراقبت از پوست ضد لک و قابل استفاده است که بهترین ترکیبات طبیعی و در عین حال موثر عصاره گیاهان را با داروهای م powerfulثر و قدرتمند تحت هدایت علم ترکیب می کند.

برای انعکاس این ، این مجموعه اکنون دارای رنگ آبی سرد و دارای الگوهای مختلف برای تمایز بین محصولات است. نام محصولات نیز به روز شده اند تا اصلی ترین عامل علمی و همچنین عصاره گیاه شناسی موجود در آنها را منعکس کنند.

هایدی ویلیامز ، رئیس بازاریابی کاریم با مسئولیت محدود ، اظهار داشت: “پیش از این ، محصولات آزمایشگاه گیاه شناسی به رنگهایی بسته بندی می شدند که مواد طبیعی موجود در آنها را منعکس می کند ، به عنوان مثال نارنجی برای زردچوبه. با این حال ، ما می خواهیم مصرف کنندگان بدانند که محصولات ما به این دلیل کار می کنند که فرمولاسیون آنها حاوی بهترین مواد تشکیل دهنده برای پوست چرب ، ترکیبی و مستعد لک است – و اینکه اینها هر دو ماده طبیعی و علمی هستند.

“علاوه بر این ، مصرف کنندگان ، به ویژه آنهایی که پوست لمسی دارند ، مواد سازنده مواد بیشتری می شوند ، بنابراین با افزودن مواد اصلی فعال به نام محصولات ، به ارائه وضوح کمک می کنیم. مصرف کنندگان با یک نگاه می توانند ببینند که آیا این محصولات حاوی اسید سالیسیلیک هستند یا به عنوان مثال نیاسین آمید “.

این اقدام همچنین بستر مناسبی را برای نام تجاری فراهم می کند تا در آینده به سایر نگرانی های مربوط به مراقبت از پوست نیز گسترش یابد.

همه بسته بندی ها قابل بازیافت هستند و کارتن ها از مقوا دارای گواهی FSC ساخته شده اند ، به این معنی که از منابع مسئول تهیه شده اند. آزمایشگاه Botanical معتقد است که شفاف است و محصولات آن کاملا گیاهخوار ، عاری از SLS ، فتالات ، رنگ های مصنوعی و عطرهای مصنوعی است.

آزمایشگاه گیاه شناسی در حال حاضر از طریق Superdrug ، Tesco ، Amazon ، Ocado ، Lloyds Pharmacy و www.superdrug.co.uk و www.botanicallab.com در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>