آریانا گراند در عروسی خود دم اسبی خود را پوشید – دیدن عکس ها

آریانا گراندعروسی اخیر با دالتون گومز با آژانس املاک و مستغلات ممکن است برای طرفداران – و بشریت در کل – تعجب آور باشد ، اما ظاهر زیبایی عروسی او که به تازگی مشخص شده است ، قطعاً اینطور نیست. خواننده برنده جایزه سرانجام عکس هایی را از عروسی های 15 مه در خانه منتشر کرد ، و به طرفداران چندین نگاه واضح نه تنها در فضای عاشقانه آن روز بلکه در مدل موهای زیبا و آرایش خیره کننده او ، که هر دو به ظاهر امضای گراند وفادارند ، نگاه می کند.

ما خوشحالیم که گزارش می دهیم نسخه نیمه بلند دم اسبی براق گراند به عروسی دعوت شده است. این نرم افزاری فوق العاده صاف و ظریف در قسمت میانی توسط جوش لیو آرایشگر ایجاد شد ، وی لایه ای از رشته های بلند را در زیر دم اسبی نگه داشت و ظاهری حجیم ایجاد کرد. موجی کاملاً ناچیز و کاملاً لوتای درخشان به تسویه حساب بیش از حد طولانی وجود داشت و سبک آن با یک حجاب زیبا و یک کمان سفید در بالای آن تکمیل شد.

کجایی نمی کند پیدا کردن هر گونه درخشش در گراندی است. این ظاهر که توسط هنرمند گریم Ash K Holm ساخته شده ، یک شاهکار مات بود ، از جمله یک رژ لب برهنه ، سایه چشم قهوه ای ، بالدار ، مژه های بلند و ضخیم و یک کانتور ویرانگر.

پست اینستاگرامی هولمز نشان داد که گراند یک لباس Vera Wang به تن کرده است ، اما متأسفانه هیچ یک از اعضای تیم glam به اشتراک نگذاشته اند که از کدام محصولات استفاده کرده اند تا تصاویر زیبایی روز عروسی خود را زنده کنند.

نیازی به گفتن نیست ، از آنجا که عروسی ها تابستان امسال دوباره شروع به جمع شدن می کنند ، ما مطمئنا خواهیم دید که زیبایی زیبایی گراند به عنوان الهام بخش از عروس های بی شماری است.


بیشتر در مورد عروسی:


اکنون 100 سال از موی عروس را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>