آربون مدیر عامل جدید تایلر وایتهد را هدف قرار می دهد تا گسترش برند را رهبری کند

NuSkin VP سابق برای نوآوری در مدل تجاری و توسعه محصول برند “زیبایی” زیبایی تلاش خواهد کرد تا تجربه ای پیشرفته را به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه دهد

نام تجاری زیبایی و سلامتی Arbonne تایلر وایتهد را به عنوان مدیر عامل جدید خود منصوب کرده است زیرا در مرحله بعدی برنامه های توسعه دیجیتال و جهانی خود قرار می گیرد.

تایلر وایتهد

وایتهد با داشتن تقریباً 20 سال تجربه در صنعت فروش مستقیم ، در طول فعالیت حرفه ای خود در بخش های مراقبت شخصی ، مکمل های تغذیه ای و غذایی به تعدادی از سازمان ها خدمت کرده است ، که اخیراً مسئولیت های ارشد در شرکت مراقبت از پوست NuSkin و همچنین نشستن در هیئت مدیره سازمان ها از جمله انجمن فروش مستقیم (DSA) ، شورای تغذیه مسئولانه (CRN) و اتحاد بین المللی انجمن های مکمل های غذایی (IADSA).

در حال حاضر ، وایتهد با استفاده از تجربه خود در تیم های پیشرو در توسعه محیط های تجاری ، با تمرکز بر شفافیت و توانمندی انسانی ، مارک زیبایی “پاک” را به “مرزهای جدید” هدایت می کند و تلاش می کند تا از طریق نوآوری در تجارت تجاری ، گسترش دیجیتالی و جهانی آربون را ادامه دهد. نوآوری در مدل و محصول ضمن افزایش تجربه مشتری و تجارت اجتماعی.

وایتهد گفت: “من امروز با آربون و آینده ای باورنکردنی پتانسیل بسیار زیادی را می بینم.

“من اطمینان دارم که با تیم با استعداد آربون موفق خواهیم شد و به مأموریت خود کمک خواهیم کرد تا به شکلی سالم و پایدار شکوفا شویم.”

انتصاب وایتهد قصد دارد رشد نام تجاری مراقبت شخصی از گیاهان را از زمان خریداری توسط مالک مارک فرانسوی Groupe Rocher ایجاد کند. سال گذشته ، این شرکت با به رسمیت شناختن تلاش های زیست محیطی و اجتماعی خود ، با پیوستن به موارد دیگر مانند Beauty Kitchen ، Beautycounter و Zue Botanicals ، گواهینامه B Corp اعطا شد.

در همین حال ، در ماه ژانویه ، آربون خدمات بازیافت خود را با مشارکت TerraCycle ، ArbonneCycle به بازارهای جهانی ارائه داد ، به مشتریان در انگلیس ، کانادا ، استرالیا ، لهستان و نیوزیلند اجازه می دهد تا زیبایی های خود را به مارک مورد استفاده مجدد بازگردانند – یک ابتکار که تاکنون شاهد جمع آوری بیش از 210،000 واحد بسته بندی در ایالات متحده از زمان راه اندازی آن در سال گذشته بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>