آرایش والنتینو سرانجام وجود دارد و دقیقاً به زیبایی لباس هایش است | عکسها

این را فهمیده باشید یا نه ، زیبایی نگاه می کند والنتینو مدتهاست که روند زیبایی فصل به فصل تعریف شده است. آستر گرافیکی مملو از بدلیجات ، پوستی آینه مانند ، جعل های پر: بله ، همه ابتدا در باند فرودگاه Valentino دیده شدند.

به طور معمول ، آرایشگر افسانه ای پت مک گرات با یکی دو آخرین محصول خود درگیر است. با این حال ، Valentino Beauty در شرف دست انداختن ابزارهای خود برای ایجاد روند بزرگ زیبایی بعدی است. پس از سه سال همکاری با L’Oréal Paris ، اولین خط آرایش این خانه مد در تاریخ 31 مه مشخص خواهد شد ، قبل از اینکه بتوانید محصولات 100 به علاوه جدید آن را در ماه اوت خریداری کنید.

این تعداد سنگین شامل منگنه های مجللی برای هر قسمت از صورت شما است – همه اینها با بسیاری از رنگ های الهام گرفته از مد و زیبایی که در بسته بندی های لاکی لاستیکی و سرمه ای لوکس قرار گرفته اند ، خود را بیان می کنند. در حقیقت ، مدیر خلاق والنتینو ، پیرپائولو پیچیولی ، در بیانیه ای پیش از راه اندازی ، چگونگی نمادین آمدن Valentina Beauty را در مورد دامنه دار شدن خانه مد و کمتر متعارف بودن آن را به اشتراک گذاشت. وی گفت: “ما از یک چشم انداز دو بعدی زیبایی به یک دید سه بعدی تبدیل شدیم ، جایی که احساسات ، رویاها و فردیت ، اگر نه بیشتر از هر ویژگی دیگری ، مهم هستند.”

پیچیولی معتقد است هرچه بیشتر به خود واقعی خود متصل شویم ، بیشتر به صورت ما نشان می دهد و می درخشد. برای اطمینان از این امر ، Valentino Beauty در حال راه اندازی یک سیستم پایه آرایش سه مرحله ای است. این مارک برای اطمینان از نیمه مات با 5000 زن از هشت کشور در سراسر جهان کار کرد بنیاد بسیار والنتینو (64 دلار) در گزینه های کافی (40 دقیق ، به طور دقیق) برای چاپلوسی موجود است هر کس. برای تقویت درخشندگی خود می توانید فندک (58 دلار) ، یک هایلایتر مایع با اسید هیالورونیک ، به زیر سازه شما وارد می شود یا آن را روی نقاط بلند صورت خود ضربه بزنید.

والنتینو زیبایی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>