آرایش حرفه ای NYX به عنوان شریک رسمی زیبایی Dignitas وارد ورزش می شود

مارک لوازم آرایشی رنگی آخرین شرکت زیبایی است که همه با سرمایه گذاری در بخش های MAC ، Sephora ، Benefit Cosmetics ، Manscaped ، Nivea وارد عرصه بازی های رقابتی می شوند.

NYX ، مارک آرایش متعلق به L’Oréal ، جدیدترین مارک زیبایی است که از بازاریابی در ورزشها استفاده می کند.

متخصصان لوازم آرایشی رنگ قبلاً برای پرفروش ترین بازی ویدیویی Animal Crossing New Horizon با نینتندو همکاری کرده اند ، اما حمایت از تیم esports Dignitas اولین سرمایه گذاری NYX در بازی های حرفه ای است.

NYX به عنوان شریک رسمی زیبایی Dignitas ، با گیمرها همکاری خواهد کرد تا ظاهر آرایش مورد علاقه خود را در کانال های رسانه های اجتماعی فردی نشان دهد.

آرایش حرفه ای NYX همچنین تعدادی از محتواها و ابتکارات تجربی را به شما معرفی می کند ، از جمله می توان به فعالیت های خیریه Glow Up ، مسابقات مختلف در عناوین برتر اسپورت ها و آموزش های آرایش زنده با موضوع پخش مستقیم و ایجاد محتوا اشاره کرد.

Yann Joffredo ، رئیس برند جهانی آرایش حرفه ای NYX ، گفت: “این مشارکت به ما امکان می دهد مرزهای سرگرمی و بازی ها را جشن بگیریم زیرا ما از زنان بازیگر در جوامع جهانی خود جشن می گیریم.”

در همین حال ، Emmalee “EMUHLEET” Garrido ، کاپیتان تیم لیست Dignitas برای همه زنان ، حمایت مالی را به عنوان شکستن موانع زنان در بازی توصیف کرد.

وی ادامه داد: “برای یک مارک برتر لوازم آرایشی مانند NYX Professional Makeup برای شکستن موانع ، ورود به صنعت ما و شناختن این پیشگامان باورنکردنی در بازی ، برای من ، هم تیمی هایم و جامعه ما معنی همه چیز است.”

“از طریق همکاری جدید Dignitas با NYX Professional Makeup ، من افتخار می کنم که یک بخش کاملاً مستحق گیمرها را که این صنعت را به فضای بهتری تبدیل می کند ، آموزش ، الهام بخش و درگیر کنم.”

در سالهای اخیر ، صنایع زیبایی و نظافت مردان به طور فزاینده ای به عنوان یک کانال بازاریابی در مورد ورزشها و بازیها کاوش کرده اند.

MAC ، Sephora ، Benefit Cosmetics ، Manscaped ، Nivea Men همه در این بخش سرمایه گذاری کرده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>