آرایش الهام گرفته از کرولا ، MAC ، اهریمنی ترین مجموعه دیزنی آن است

خلافکاران دیزنی علی رغم شرارت و برنامه های فریبکارانه ، شخصیت های جذابی هستند که اغلب با ظاهر چشمگیرشان شناخته می شوند. در 28 مه ، اما استون با قرمز و قرمز رنگ مو ، موهای دو رنگ و لبخند دیوانه وار Cruella de Vil را به سینما و دیزنی + با داستان اصلی و زنده وارد خواهد کرد ، کرولا. البته، مک نمی تواند فرصت انتشار یک مجموعه دیزنی کرولا با نه محصول جدید برای اکران فیلم.

MAC چیز کمی در مورد ایجاد مجموعه هایی متشکل از شخصیت های دیزنی مانند علاladالدین ، ​​سیندرلا و Maleficent می داند ، بنابراین واقعاً گرما را با این مجموعه به ارمغان می آورد. نام تجاری خود را حفر کرد مال خود ریشه های خرده فرهنگ برای جلب زیبایی شناسی شیطان شیک.

“تری باربر” ، مدیر آرایش گرای MAC ، در بیانیه ای اظهار داشت: “این با نگرش فراوان جذاب است ، به نسل جدید آورده شده است.” بسته بندی سیاه و سفید تیز و منگنه های برجسته مجموعه ، این موضوع را ثابت می کند.

برای چشم ، پالت سایه چشم هشت تابه Cruella To Be Lover (45 دلار) در درجه اول دارای رنگ های ملایم ، ملایم ، ساتن و براق از رنگ های نقره ای ، آبی و مشکی است. این رنگدانه ها برای ظاهری دودی مانند آنچه استون در تریلر می پوشد مناسب هستند. کیت سرگرم کننده حتی برای قابلیت جابجایی از چهار بخش ، هر دو سایه جدا می شود.

mac Cruella به عنوان پالت سایه چشم مهربان در پس زمینه خاکستری باشد

این برند همچنین نسخه ویژه ای را نیز به بازار عرضه می کند خط چشم دو طرفه Pro Longwear (26 دلار) با یک ردیف اصلی. در یک انتهای آن رنگی سیاه و سفید به چشم می خورد که به طرز مطبوعی De-Vinyl لقب گرفته است ، در حالی که رنگدانه سفید تند ، Tightly Laced ، در سمت دیگر است. برای روشن شدن چشم ها یا فقط در گوشه داخلی از آستر سفید روشن در مژه ها استفاده کنید تا ظاهری جسورانه و در عین حال مینیمالیستی داشته باشید.

لوازم آرایشی و بهداشتی mac uncapped لوازم آرایشی و بهداشتی دو طرفه در زمینه خاکستری

خط چشم لباس بلند MAC Dual-Ended Pro

شما می توانید یک فلاش بی گناه و فریبکارانه را به سیب گونه های خود اضافه کنید Powder Blush Duo (31 دلار) تابه دایره دقیقاً مانند موهای کرولا با صورتی رنگ تیک دار ، رنگی روشن و گلگون ، در سمت چپ و Cruel-La Intentions ، یک هلو براق و براق ، در سمت چپ تقسیم شده است. می توانید دو سایه را برای یک رنگ سفارشی با هم مخلوط کنید یا رنگ صورتی را روی سیب گونه ها و هلو روی نقاط بلند برای برجسته براق مخلوط کنید.

رژ دو نفره پودر mac cruella در زمینه خاکستری روشن

آخرین ، اما مهمترین ، لب ها هستند که بزرگترین رده مجموعه را تشکیل می دهند. MAC در کل شش سایه جدید از گلوله خامه ای محبوب خود اضافه کرده است رژ لب مات (21 دلار) و رژلب مات یکپارچهسازی با سیستمعامل (25 دلار) به صف خود با عودهایی با رنگ لب مورد علاقه شرور دیزنی. طیف رنگ های زرشکی و گلگون مطمئناً به شما کمک می کند هنگام ورود به هر اتاقی دقیقاً مانند کرولا بیانیه ای را بیان کنید.

رژ لب مات در کامدن کوپر در زمینه خاکستری روشن
یک رنگ مایع مات یکپارچهسازی با سیستمعامل Glamarchy در زمینه خاکستری روشن

رژ لب مات MAC Retro

در مجموع ، MAC آنچه را باید انجام شود با این مجموعه جدید انجام داد. پرنسس های دیزنی غالباً اغلب مورد ستایش و توجه مارک های زیبایی قرار می گیرند ، بنابراین دیدن یک شرور پر زرق و برق برای تغییر تغییر می کند.

مجموعه Disney Cruella MAC رسماً در تاریخ 28 مه در maccosmetics.com آغاز به کار می کند ، اما پیش سفارشات از 13 مه ساعت 9 صبح برای عاشقان متعهد و وسواس یافته MAC و ساعت 1 بعدازظهر برای همه مشتریان آغاز می شود.


درباره مجموعه های الهام گرفته از دیزنی بیشتر بخوانید:


اکنون ببینید Nigella Miller ، آرایشگر مستقر در بروکلین به شما نشان می دهد که چگونه موهای خود را می شوید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>