آرایش ارغوانی HER در اسکار 2021 هیجان انگیزترین ظاهر زیبایی فرش قرمز است

اگر کاملاً صادق باشم ، از این نگران می شدم اسکار زیبایی – اولین بار که یک فرش قرمز تمام عیار در یک میلیون سال داشتیم – امسال نیمه کسل کننده بود. من ساعت 5 بعد از ظهر تماشای ورودی ها را شروع کردم ، اما در حالی که ستاره ها به طور غیرمنتظره ای زرق و برق دار به نظر می رسیدند ، این زمان تا 7:30 طول کشید تا اینکه کسی واقعاً مرا با آرایش و آرایش خود بیدار کرد. می پرسید چه کسی؟ به نقل از آدل – خانمها و آقایان ، او

نامزد بهترین آهنگ – او نوشت و “برای تو بجنگ” یهودا و مسیح سیاه – او به عنوان یک دید کامل در بنفش ، و نه فقط لباس خالص ، درخشان ، کلاه دار و بنفش ، روی فرش قرمز ظاهر شد. خط چشم ضخیم و درب بالایی او کاملاً مناسب شلوار و تاپ پوش است. فقط با اشاره به مخلوط شدن در چین به یک بال آلو تبدیل می شود. آرایشگر ماریسا ووسن مطمئن شد که سایه آلو نه تنها توسط عدسی های عینک بلکه توسط رژ لب ساتین او نیز انتخاب می شود.

گتی ایماژ

حتی اگر موهای او تقریباً همیشه خیلی بلند به نظر می رسند ، اما به خصوص راپونزل- esque در مورد اسکارهایش وجود داشت. موج های صاف همه را از یک طرف جمع کرده و از کمر او کاملاً عبور کرده و با موهای بلند و پهلو بر روی آن قرار گرفته اند. مروارید: نینا مونیک ، آرایشگر ، یک تک تک موی مناسب برای نوزاد به او داد.

برنده شدن یا نبودن جایزه اسکار که برای آن نامزد شده است ، یک چیز واضح است: HER قطعاً یکی از قهرمانان زیبایی فرش قرمز شب است.


داستانهای بیشتری از این دست را بخوانید:


اکنون 100 سال موی بلند را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>