آرایشگر نکاتی را برای استفاده از عینک آفتابی بدون لکه گیری و انتقال به اشتراک می گذارد – فیلم

هر تابستان این اتفاق می افتد: شما با صرف وقت و انرژی به آرایش نگاه می کنید تا یک روز بیرون بماند ، سپس ثانیه ای که از درب ورودی بیرون می روید ، نور خورشید سیراب مستقیم به چشمان شما خیره می شود. شما بر روی یک جفت سایه محبوب ظاهر می شوید و – گه ، آرایش در حال انتقال است. بعد از چند ساعت ، شما خوش شانس هستید که آرایش اطراف بینی شما باقی مانده است. از ستارگان خوش شانس ما متشکریم ، هنرمند گریم مستقر در تورنتو ، جانین هولمز ، محافظتی در برابر این امر ایجاد کرده و تمام مراحل کار خود را در TikTok به اشتراک گذاشته است.

هولمز در کلیپ خود به اشتراک می گذارد: “این بزرگترین استرس من است ، از اینکه یک آرایشگر مشهور هستم.” “من پذیرفته ام که افراد مشهور همیشه می خواهند از عینک آفتابی خود استفاده کنند ، اما دیگر اجازه نمی دهم استرسم کند زیرا من یک تکنیک شگفت انگیز را کشف کردم تا مطمئن شوم عینک آفتابی آرایش اطراف بینی را خراب نمی کند حوزه.” هشدار اسپویلر: کمی وقت اضافی و تلاش طول می کشد ، اما برای هر کسی که نمی تواند بدون سایه های خود زندگی کند (یا هر روز عینک منظمی برای بینایی می زند) ارزش آن را دارد.

اولین چیزی که به آن نیاز خواهید داشت یک آغازگر چشم است ، یکی بدون هیچ رنگدانه ای. او می گوید: “شما می خواهید آن را به دو طرف بینی که عینک آفتابی با آن تماس می گیرد فشار دهید.” “سپس ، یک کانسیلر یا پایه را روی آن قرار دهید و آن را مخلوط کنید.”

یک اسپری تنظیم کننده ، پودر تنظیم کننده و اسفنج آرایشی در دست دارید؟ عالی است ، زیرا شما به آنها احتیاج خواهید داشت. هولمز توضیح می دهد: “یک اسفنج را در یک اسپری با ماندگاری طولانی خیس کنید و مقدار مناسبی از پودر تنظیم کننده شل را بگیرید.” “آن را از بالا بسته بندی کنید [of the concealer or foundation] بگذارید چند دقیقه مارین شود. “به عبارت دیگر ، بینی خود را بپزید. به محض اینکه زمان نشستن بود ، آن را به آرامی با یک برس آرایش کرکی مسواک بزنید.

اگر می خواهید یک قدم جلو بروید ، هولمز می گوید می توانید لنت های عینک آفتابی خود را با کمی الکل پاک کنید (که به هر حال باید این کار را به صورت عادی انجام دهید تا اجازه ندهید بینی شما در قسمت باقی مانده شما خیس بخورد) روغن) گرد و غبار کمی از پودر تنظیم شده در همان منطقه گیلاس است که در بالای آن قرار دارد.

خیلی ساده ، درسته؟ درست. بنابراین بهترین و بزرگترین عینک آفتابی خود را بگیرید ، بیرون بروید و از تابستان دختر گلوله خورده لذت ببرید بدون آن همه نگاه خیره.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش صورت:


اکنون ، نحوه استفاده از کانسیلر مانند یک حرفه ای را بیاموزید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>