آرایشگر شارلوت تیلبری ما را به یک تور کمد و حمام اختصاصی می برد

در عملکرد: یک جزیره مرکزی و بزرگ (لبه های تاج زده شده از سنگ مرمر ، تاشو) از کنترل مأموریت تیلبری تشکیل شده است. فقط شایسته ترین نمونه های آزمایشگاهی از یک کمد به این پیشخوان منتقل می شوند تا – امیدوارم در نهایت – به پوچی در سراسر جهان برسند.

در مورد یادآوری های بصری: تیلبری به هنرمند پائولا هنلین مأموریت داد تا یک سری الهه را روی تابلوهای آینه کاری عتیقه ، که سپس برای قاب بندی کمد لباس او با دست بریده شده ، نقاشی کند. او می گوید: “من معتقدم که همه زنان الهه هستند.” (موارد موجود در بودور او شامل Nike ، Qetesh و Tanit است.)

در مورد افراط: بعد از غوطه ور شدن در حمام ، تیلبری از سر تا پا امضای کرم جادوی خود را استفاده کرد. برای کسانی که عادت او را نقد می کنند (خرده فروشی 1.7 اونس با قیمت 100 دلار) ، “من مثل” عزیزم ، اگر صاحب این شرکت باشم ، می توانم از کرم جادویی هر کجا استفاده کنم. “

در انبار کردن: Tilbury سایه های مختلفی از محصولات رنگی را در خود ذخیره می کند. او می گوید: “بعضی اوقات من برنزه می زنم ، اما هرگز صورتم را زیر آفتاب نمی گذارم.” (“من در واقع روی باورنکردنی ترین محصول کار می کنم ، اما به هر حال …” او ادامه می یابد. اگر کرم ضد آفتاب رنگی در دسترس شما باشد ، ابتدا آن را اینجا شنیده اید.) او سایه ها را متناسب با رنگ پوست خود مخلوط می کند ، به علاوه یک سایه روشن تر در زیر چشم ها.

هنگام تنظیم صدا: تیلبری می گوید ، کلید دستیابی به فضای ذن درگیر کردن هر پنج حس است. او ممکن است یک شمع روشن کند (Diptyque Baies) ، یک روغن صورت (Kora Organics Noni Glow) بمالد ، چراغ های بالای سر را کم کند و یک کاسه صدای کریستال را به صدا درآورد. او می گوید: “این فرکانس اتاق را آرام می کند.” “ما چنین زندگی پرمشغله ای را سپری می کنیم. داشتن آن فضای مقدس مهم است.”

برای تور کامل آماده هستید؟ فیلم وی را در زیر مشاهده کنید:

نسخه ای از این داستان در اصل در آوریل 2021 در مجله Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


در داخل اتاقهای غرور و پودر بیشتر صنعت زیبایی:


Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>