آجا نائومی کینگ با آشکار کردن بدن اصلاح نشده پس از زایمان ، تولد اولین نوزاد را اعلام کرد – به عکس ها مراجعه کنید

آیا من تنها کسی هستم که تا اواخر زندگی من به طرز شرم آورانه ای تصور نمی کردم که برجستگی نوزادان بلافاصله بعد از زایمان به طرز جادویی از بین نرود؟ نمی توانم باشم ، زیرا بیایید این را بپذیریم: ما دائما با عناوین تابلوئید و بخش های تلویزیونی درباره افراد مشهوری روبرو هستیم که پس از زایمان “بدن بیکینی خود را پس گرفتند”. ما عادت کرده ایم که شکم های متورم ، نه ماهه باردار را روزی ببینیم و چند هفته بعد شکم های صاف و مقوی را از هیچ کجا داشته باشیم. ما به ندرت رژیم های غذایی ، تمرینات ، روش ها و سایر موارد را در این میان می بینیم ، به راحتی می توان باور کرد که بدن می تواند پس از بیرون کشیدن یک انسان ریز از بدن ، فقط به همان روال برگردد.

اما به طور قطع عملکرد بدن افراد اینگونه نیست آجا نائومی کینگ می خواست با آخرین پست اینستاگرام خود برجسته کند. این بازیگر در تاریخ 6 ژوئن فاش کرد که او اولین فرزند خود را با ژست گرفتن در لباس زیر و آشکار کردن برجستگی نوزاد طولانی مدت خود به دنیا آورده است.

“نه ، این یک بارداری قبل از تصویر نیست” ، او نمایش تصاویر به صورت خودکار اینستاگرام خود را زیرنویس می کند. “این بعد است. پس از روزها زحمت. پس از تجربه آنچه احساس کردم درون من پاره می شود ، هیچ دروغی وجود ندارد. پس از تجربه زیبایی غیر قابل تصور زایمان ، این چیزی است که پشت سر گذاشته شده است. این بدن زرق و برق دار!”

کینگ ادامه می دهد که او به عمد از آرایش ، ویرایش و فیلترهای عکس ها صرف نظر کرده است. او می نویسد: “فقط من … زنی با هیبت از بدن و کودکش.” وای چه پیغامی است

افراد می گویند مواردی از این دست همیشه است ، اما هنوز هم تکرار آن را تأیید می کند: افرادی که زایمان می کنند به معنای واقعی کلمه زندگی را در رحم خود ایجاد می کنند و سپس بیرون راندن مردم در جهان. چرا باید هرگز انتظار داشته باشیم که بدن آنها بعد از آن تغییر نکند؟ اگر فردی بخواهد بعد از زایمان لاغر شود ، این امر حق کاملاً معتبری است – اما تصاویری مانند کینگ به ما یادآوری می کند که آن مراحل بین دوره هایی که به ندرت می بینیم ، نیز زیبا هستند.


اطلاعات بیشتر در مورد تصویر از خود:


اکنون ، تماشای لباسهای بدن و تصویر بدن از لیزو را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>